Назад в каталог статей
Блог

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ПУБЛИЧНЫХ ЗАКУПОК И ПРОДАЖ

25 Августа 2020

Обзор новостей за 17 - 23 августа 2020. Тренинг: Новое в законодательстве о публичных закупках Prozorro. Неработающие кредиты Сбербанка будут продавать на аукционах в Рrozorro.Продажи. К запуску аренды государственного имущества на электронных аукционах Prozorro.Продажи все готово. Малая приватизация: выгодно, владельцам и обществу. Первый электронный аукцион по продаже коммунального имущества в Бердянске

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender News. Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

ТРЕНІНГ: НОВЕ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ PROZORRO

10 вересня 2020 року відбудеться онлайн тренінг для замовників «Нове в законодавстві про публічні закупівлі», на якому розглянуть основні зміни у Законі «Про публічні закупівлі», що відбулися в цьому році.  Акцент буде зроблено на практичному застосуванні нових положень законодавства. Систематизована інформація по всім новаціям від фахівців ДУ “Професійні закупівлі”  Подробиці в нашому анонсі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

НЕПРАЦЮЮЧІ КРЕДИТИ ОЩАДБАНКУ ПРОДАВАТИМУТЬ НА АУКЦІОНАХ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

Аукціони з продажу непрацюючих кредитів Ощадбанку відбудуться вже цієї осені.  Це будуть голландські аукціони, в яких передбачено автоматичне покрокове пониження ціни активу. Аукціон також включає етапи надання нерозголошуваних цінових пропозицій та остаточної цінової пропозиції. Стартова ціна лота встановлюється на рівні валової балансової вартості фінансового активу.  Більше у новині.

ДО ЗАПУСКУ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА НА ЕЛЕКТРОННИХ АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ВСЕ ГОТОВО 

Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко повідомив про повну готовність до запуску оренди державної та комунальної власності за новими правилами - на електронних аукціонах. Зараз регіональні відділення Фонду державного майна активно наповнюють базу об'єктів щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду через Prozorro.Продажі. Майданчик Е-Tender технічно також готовий до проведення аукціонів з оренди.   Не пропустіть цікаве інтерв’ю.

МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ: ВИГІДНО ДЕРЖАВІ, ВЛАСНИКАМ ТА ГРОМАДІ

На відкритому аукціоні у Prozorro.Продажі компанія «Черкасигаз» придбало адміністративну будівлю - переможний аукціон з малої приватизації у Бердянську. Компанія брала участь в аукціоні через майданчик E-Tender. Дуже цікавий кейс! Дізнайтеся більше.

ПЕРШИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У БЕРДЯНСЬКУ

Під час аукціону у Prozorro.Продажі за нежитлове приміщення, що знаходиться в комунальній власності, активно торгувались три учасники. Завдяки чому ціна продажу об'єкта суттєво зросла. Більше в огляді.

похожие новости

Блог
Блог
Блог