Назад в каталог статей
Блог

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ПУБЛИЧНЫХ ЗАКУПОК И ПРОДАЖ

14 Сентября 2020

Обзор новостей из 07 по 13 сентября 2020: На площадке E-Tender усовершенствована процедура загрузки документов к предложению; Отслеживать тендеры ГП «Медицинские закупки Украины» в Prozorro стало проще; Рекомендации Минэкономики по планированию закупок государственными заказчиками в Prozorro; Разъяснение Минэкономики: определение предмета закупки при публикации объявления в Прозорро; Команда E-Tender первой опубликовала аукционы в обновленной процедуре продажи необработанной древесины; 45 единиц спецтехники выставлены на аукционы в Прозорро.Продажи; Еще 36 янтарных участков выставят на аукционы в Prozorro.Продажи; Аренда государственного и коммунального имущества в Прозорро.Продажи: нормативные документы действительны; Что планирует изменить ФГИУ в законах об аренде и приватизации государственного и коммунального имущества

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!

А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції

Відбулась низка доопрацювань системи E-Tender. Удосконалена процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та у месенджери.  Більше у технічному релізі.

Відслідковувати тендери  ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше

Відтепер інформацію про централізовані закупівлі медичних товарів, які здійснює ДП «Медзакупівлі України» у Прозорро, можна відслідковувати за допомогою зручних дашбордів. Більше - у замітці.

Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro

Як державному замовнику передбачити невідкладні потреби організації у товарах, роботах та послугах на наступний рік? Як, у разі необхідності, внести зміни до річного плану? У Мінекономіки опублікували рекомендації, де роз'яснено, як правильно вчинити у суперечливих ситуаціях. Подробиці у новині.

Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро

Як визначати правильний код з єдиного закупівельного словника щодо предмету закупівель? В роз'ясненні Мінекономіки на типових прикладах показано як визначається такий код для товарів і послуг, робіт, послуг з поточного ремонту, лікарських засобів, послуги з виконання науково-технічних робіт, окремих лотів. Деталі тут.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини

Для лісових господарств та покупців необробленої деревини доопрацьовано функціонал сиситеми та майданчика для спрощення процедури оголошення аукціонів та участі в них. Більше тут.

45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі

Можна переглянути повний перелік автомобілів та причепів, які продають компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» через E-Tender: термобудки Mercedes-Benz, молоковози, причепи та багато іншого. Більше у повідомленні.

Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі

Державна служба геології та надр доповнила свій Інвестиційний атлас новими ділянками з покладами бурштину. Для продажу на електронних аукціонах Прозорро.Продажі вже підготовлені ділянки, які розташовані у Рівненській, Житомирській та Волинській областях. Більше у новині.

Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні

Деякі нормативні акти, що регулюють оренду державного та комунального майна, ще не опубліковані. Частина з них - вже набрали чинності. Зокрема, органи місцевого самоврядування вже мають можливість оголошувати лоти у системі Prozorro.Продажі. Більше у нашому огляді.

Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна?

Завершилось публічне обговорення законопроекту щодо змін до законів про оренду і приватизацію державного і комунального майна. Законопроєкт розроблений Фондом держмайна України. і передбачає низку новацій. У Фонді опрацювали пропозиції, які надійшли від бізнесу та органів влади. Опубліковано доопрацьовану редакцію законопроєкту. Дізнайтеся більше про це у матеріалі.

похожие новости

Блог
Блог
Блог