Назад в каталог статей
Блог

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ПУБЛИЧНЫХ ЗАКУПОК И ПРОДАЖ

28 Сентября 2020

Обзор новостей с 21-27 сентября 2020: Prozorro предлагает деньги за найденные уязвимости; Прозорро Маркет и запрос цены предложений и когда их можно использовать; Первая волна аукционов по продаже объектов Укрспирта на Prozorro.Продажи; Вебинар: как бюджетному учреждению провести аукцион по аренде имущества; В Prozorro.Продажи объявлен аукцион по приватизации Артемовского спиртзавода; Всю необработанную древесину продавать на Prozorro.Продажи; Купить спиртзаводы на Prozorro.Продажи

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів. Більше за посиланням.

Прозорро Маркет та запит ціни пропозицій та коли їх можна використовувати

Функціонал запиту ціни пропозицій у Prozorro Market вже розроблений і зараз його тестують, повідомили у ДП "Прозорро".

Тести триватимуть не довше ніж 3️ місяці. До речі, електронним майданчикам також потрібно буде розробити і протестувати відповідний функціонал

Команда E-Tender вже працює над цією задачею. Після запуску нового функціоналу можна буде проводити закупівлі у Прозорро Market товарів на суми від 50 до 200 тисяч гривень (а замовникам-монополістам — до 1 млн грн).

Використання запиту цінових пропозицій у таких закупівлях буде обов'язковим. Як працюватиме цей механізм у Prozorro Market можна дізнатися у роз'ясненні.

PROZORRO.ПРОДАЖІ 

Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна

Нове законодавство з оренди державного та комунального майна лише почало діяти. У орендодавців виникає багато запитань щодо проведення аукціонів у системі Prozorro.Продажі. Відповіді ви знайдете у матеріалах безкоштовного вебінару «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди». Більше у замітці

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з приватизації Артемівського спиртзаводу 

Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року. Більше - за посиланням.

Оголошено третій аукціон з продажу об'єктів ДП "Укрспирт"

Оголошено аукціон з продажу третього спиртзаводу - Овечацький МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 22 жовтня 2020 року. Пропозицію можна переглянути за посиланням.

Всю необроблену деревину продаватимуть на Prozorro.Продажі

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах. Біьше можна дізнатись у новині.

Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі

Приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender! Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу! Більше – за посиланням

похожие новости

Блог
Блог
Блог