Назад в каталог статей
Блог

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ПУБЛИЧНЫХ ЗАКУПОК И ПРОДАЖ

19 Октября 2020

Обзор новостей 12 - 19 октября 2020: Нарушителям правил работы на Prozorro Market отключать доступ к каталогу; В Prozorro.Продажи объявлено аукционы по приватизации двух производственных площадок ГП Укрспирт на Тернопольщине; Аукционы по аренде по новой процедуре: E-Tender на первом месте по количеству поданных предложений и дохода.; На площадке E-Tender работает функционал публикации объектов аренды в Прозорро.Продажи; Аналитический материал Алины Каневской: Приватизация спиртзаводов 2020; Верификация в коммерческих закупках на E-Tender; Секреты экономии на коммерческих закупках от ТПК "ЛЬВОВХОЛОД".

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу

Відтепер можна поскаржитися на постачальника, якщо той не відгукується на замовлення або придбаний товар не відповідає заявленому у каталозі. Подати скаргу можна через електронну форму. Більше у нашому огляді.

Опитування від DOZORRO та E-Tender: яких змін потребують спрощені закупівлі?  

Шановні користувачі майданчику E-Tender та системи публічних закупівель Prozorro!

Команда DOZORRO та акредитований  майданчик Е-Тендер підготували анкету, в якій ви можете висловити свою думку щодо ефективності спрощених закупівель у Prozorro. В анкеті лише 8 запитань. Щоб відповісти на них - потрібно приблизно 5 хвилин. Ваші відповіді справді допоможуть покращити систему. Результати цього опитування будуть передані Мінекономрозвитку.  Ваша думка буде врахована при підготовці пропозицій щодо змін законодавства.

Зверніть, будь ласка, увагу, що в опитуванні мова йде про спрощені закупівлі, які з’явилися у Prozorro з 19 квітня 2020 року.

Опитування проводиться анонімно. Відповісти на наші запитання можна за посиланням.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині

Фонд держмайна оголосив проведення аукціонів з приватизації окремого майна ще двох місць провадження діяльності ДП Укрспирт. Аукціон з приватизації Марилівського МПД відбудеться 12 листопада 2020 року, Козлівського МПД - 13 листопада 2020 року. Дізнайтеся більше у нашому матеріалі.

Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу

Нова процедура оренди державного та комунального майна набирає обертів. Оголошується багато нових аукціонів. Команда Е-Тендер демонструє найкращі результати серед інших електронних майданчиків. Більше у новині.

На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі

Орендодавці можуть створювати об'єкти оренди в системі Прозорро.Продажі. Функціонал працює в особистому кабінеті користувача майданчика Е-Тендер. Подробиці у нашому огляді.

Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020

Придбання на аукціоні Prozorro.Продажі виробничого майданчику ДП Укрспирт - це унікальна нагода безпечно інвестувати у реальний сектор економіки. Для багатьох компаній з'явився шанс зробити стрімкий крок вперед у розвитку свого бізнесу. Про це йдеться, в аналітичному матеріалі керівниці напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Алина Каневская, що опублікований на порталі LiGA.net. Подробиці тут.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender

Верифікація у системі комерційних закупівель E-Tender є одним із методів захисту від недобросовісних учасників. Верифікація проводиться з метою підвищенню рівня прозорості в закупівлях. Її наявність забезпечує участь в тендерах лише існуючих компаній-постачальників, що дозволяє мінімізувати ризики зриву закупівель чи невиконання зобов'язань учасника по договорах тощо. Дізнайтеся більше про це у корисній статті.

Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД"

Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес. Дізнайтеся більше в інтерв'ю з директором департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиском. Більше - за посиланням.

похожие новости

Блог
Блог
Блог