Назад в каталог статей
Новости

ФГBФЛ объявил первые аукционы по передаче в аренду объектов недвижимости

07 Июня 2021

Предприниматели могут арендовать помещение или здание, принадлежащее неплатежеспособному банку, для нужд своего бизнеса. Аукционы в Prozorro.Продажи проходить по голландской модели - на снижение стартовой арендной ставки.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оглосив перші аукціони з передачі в оренду майна неплатоспроможних банків. Наразі на аукціони витсавлені три обєкти:

  • Заміський будинок у Конча-Заспі: земельна ділянка площею 0,29 га;  котеджний комплекс складається з головного 2-поверхового будинку площею 541,1 кв.м та гостьового будинку площею 127,4 кв.м.
  • Адміністративна будівля у Дніпрі: окремо розташована 2-поверхова будівля загальною площею 562,6 кв. м. 
  • Спорткомплекс у Дніпрі: будівля може використовуватися за різним цільовим призначенням – як фізкультурно-оздоровчий комплекс, лікарняно-оздоровчий заклад, торговельний центр тощо; загальна площа -  2327,2 кв. м.

Об'єкти, що виставлені на аукціони належать АТ "МІСТО БАНК". Аукціони відбудуться 8 червня 2021 року.

Пілотний проект з передачі в оренду майна неплатоспроможних банків розпочався  у 2021 році і запроваджений терміном на один рік. Порядок його реалізації визначений Положенням про пілотний проект. Потенційним орендарям будуть запропоновані об`єкти нерухомості різної площі та призначення, в тому числі офісні приміщення в центральній частині міста Києва.

Взяти участь в аукціоні з оренди такої нерухомість можна на електронному майданчику Е-Тендер. Пропонуємо вам ознайомитись з іншими об'єктами державного та комунального майна, які можна орендувати через Prozorro.Продажі.

Читайте також: 

Голландський аукціон Прозорро.Продажі: продати можна все

Непрацюючі кредити Ощадбанку продаватимуть на аукціонах у Прозорро.Продажі

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Заинтересовала информация статьи?
Получить дополнительное разъяснение

похожие новости

Новости
Результаты в публичных закупках не были бы настолько успешными, если бы сотни людей, которые развивают систему, не отдавались полностью своему делу. Что такое система Прозорро для команды Е-Тендер?
Новости
Назначить аукцион по продаже и аренде земельного участка и принять в нем участие можно будет через аккредитованный площадку. На вебинаре впервые продемонстрирован функционал создания земельного аукциона на Е-Тендер
Новости
Ограничен перечень товаров для противодействия коронавирусу, которые могут быть куплены госзаказчиками без тендеров.