Назад в каталог статей
Функции площадки

ОБНОВЛЕНИЯ НА ПЛОЩАДКЕ Е-ТЕНДЕР: ВАЛИДАЦИЯ ШАГА понижения цены, другой отсчет конечных сроков

07 Октября 2020

Команда разработчиков E-Tender осуществила ряд доработок, связанных с совершенствованием работы системы Прозорро: действует валидация минимального шага понижения цены в аукционе Prozorro, изменен принцип отсчета конечных сроков в тендерных процедурах. Другие доработки направлены на улучшение платформы Е-Тендер (укр.)

Коротко про нові доопрацювання функцій на майданчику у відео. Слухайте про головне! 


Валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні 

Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у системі Прозорро може бути у межах від 0,5 % до 3% очікуваної вартості. Відтепер у системі діє валідація розміру мінімального кроку пониження ціни.

Наприклад, якщо очікувана вартість закупівлі 10 тис. гривень, то мінімальний крок на пониження в аукціоні може бути не менше ніж 50 грн, але не більше ніж 300 грн. Система не дозволить постачальнику вказати суму, яка виходить за межі цього діапазону.

Валідація мінімального кроку пониження ціни діє у наступних процедурах системи Прозорро:

  • Допорогові, спрощені закупівлі;
  • Відкриті торги;
  • Переговорна процедура для потреб оборони;
  • Конкурентний діалог;
  • Відкриті торги для укладання рамкової угоди.

1

Відлік кінцевих термінів у тендерних процедурах Prozorro починається з наступної доби

У всіх тендерних процедурах системи Prozorro відлік строків до певних подій (завершення прийому пропозицій, отримання роз'яснень тощо) починається не з поточного часу, а з наступної доби.

Наприклад, відповідно до Закону “Про публічні закупівлі” замовник має опублікувати оголошення про проведення відкритих торгів не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.  Тепер, якщо тендер буде оголошений 01.11.2020 (у будь-який час протягом доби), то система автоматично поставить кінцевий строк подання пропозицій не раніше ніж 00:00:00 17.11.2020. Раніше, якби тенедер був оголошений 01.11.2020 о 12:00, кінцевий строк подання пропозицій завершувався б о 12:00 16.11.2020

Учасники державних закупівель тепер мають більше часу на подання та редагування пропозицій, отримання роз'яснень, оскарження та подібні дії в електронній системі закупівель.

За таким же принципом валідуються строки в усіх тендерних процедурах системи Прозорро, зокрема у допорогових закупівлях, відкритих торгах, конкурентному діалозі, відкритих торгах для укладання рамкової угоди тощо. 

1

Розширено можливості роботи з документами чернетки закупівлі 

Наші розробники зробили так, що документи чернетки закупівлі доступні для скачування у будь-який час (як до так і після публікації закупівлі). Раніше при створенні чернетки закупівлі завантажити документи до неї можна було лише протягом 5 хвилин, або вже після публікації закупівлі у системі Прозоро.

1

Додано лічильник Вимог та Скарг  

На сторінці тендеру додано лічильник Вимог та Скарг. Відтепер користувачам буде легше ідентифікувати наявність неузгодженостей по тому чи іншому тендеру і вчасно вирішувати спірні питання.

1

 рис. 4

Оптимізовано розсилку щоденних повідомлень 

Ми оптимізували роботу розсилки повідомлень. Хоча удосконалення відбулися на рівні машинного коду і функціонально нічого не змінилося, щоденні повідомлення тепер будуть надходити швидше.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Заинтересовала информация статьи?
Получить дополнительное разъяснение

похожие новости

Функции площадки
Функции площадки
Функции площадки
Главные доработки: новая библиотека ЭЦП - подписывайте документы в Прозорро с помощью Smart ID; реестр квалифицированных поставщиков в Prozorro Market - функционал через который ЦЗО теперь активирует или блокирует доступ поставщикам в е-каталога; новый тип плана - "запрос цены предложений" (укр.)