Назад в каталог статей
Новости

Помещения обанкротившихся банков будут передавать в аренду на аукционах Prozorro.Продажи

20 Апреля 2021

Предприниматели смогут арендовать помещение под офис, магазин, лабораторию в удобном месте и ниже рыночной цены. Ведь здания обанкротившихся банков, как правило, находятся в привлекательных для коммерческой аренды местах. Кроме того, аукционы будут проходить по голландской моделью - на снижение начальной арендной ставки.

Фонд гарантування вкладів розпочинає пілотний проект з передачі в оренду майна неплатоспроможних банків через голландські аукціони у Прозорро.Продажі.

Проект триватиме один рік. Порядок його реалізації визначений Положенням.  Потенційним орендарям будуть запропоновані об`єкти нерухомості різної площі та призначення, в тому числі офісні приміщення в центральній частині міста Києва, повідомляють у Фонді гарантування вкладів.

Взяти участь в аукціоні з оренди такої нерухомість можна буде на електронному майданчику Е-Тендер. Щоб не пропустити оголошений аукціон, рекомендуємо вам зареєструватись у нашій системі. 

Також пропонуємо вам ознайомитись з іншими об'єктами державного та комунального майна, які можна орендувати через Prozorro.Продажі. За деталями звертайтеся до менеджерів Служби підтримки майданчика.

Джерело: ФГВФО

Читайте також: 

Голландський аукціон Прозорро.Продажі: продати можна все

Вебінар:  участь в голландському аукціоні в Prozorro.Продажі

Непрацюючі кредити Ощадбанку продаватимуть на аукціонах у Прозорро.Продажі

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Заинтересовала информация статьи?
Получить дополнительное разъяснение