Назад в каталог статей
Новости

В PROZORRO.ПРОДАЖИ объявили АУКЦИОН ПО ПРОДАЖЕ БАЗЫ ОТДЫХА В КАРПАТАХ

24 Ноября 2020

Уже 1 декабря состоится аукцион по продаже лечебно-оздоровительного комплекса в с. Беласовица Воловецкого района Закарпатской области. Довольно низкая стартовая цена на объект, который расположен в самом сердце Карпат. Принять участие в аукционе можно на электронной площадке E-Tender.

Привабливий туристичний об'єкт виставлено на продаж у системі Прозорро.Продажі. На електронному аукціоні можна придбати Лікувально-оздоровчий комплекс «Пікуй», який знаходиться в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Комплекс складається з 3-поверхового спального корпусу на 40 ліжко-місць, адміністративного 2-поверхового корпусу на 21 ліжко, їдальні та інших службових та допоміжних будівель.  Загальна їх площа – 2004 кв.м.

Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер.  Після реєстрації потрібно буде подати заявку на участь у торгах. До 30 листопада 2020 року триває період уточнень та прийому пропозицій від учасників.  Аукціон має відбутися вже 1 грудня 2020 року.

Для учасників, які зареєстровані на майданчику Е-Тендер, ми пропонуємо унікальні послуги:

  • персональний менеджер для кожного учасника, який супроводжуватиме вас від моменту реєстрації на майданчику до етапу укладання угоди;
  • детальні роз'яснення процедури торгів;
  • перевірка документів, що подаються на аукціон;
  • юридичні консультації під час торгів;
  • онлайн підписка на цікаві аукціони;
  • персональні підбірки унікальних обєктів.

Електронна система комерційних продажів надійно захищає учасників аукціонів. Вся інформація про предмет продажу знаходиться у відкритому доступі. Покупець може всебічно оцінити переваги та недоліки активу.

Продаж майна приватних компаній на майданчику Е-Тендер - гарна можливість придбати актив на вигідних умовах, адже багато великих компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже зараз, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

067 419 50 94

i.kirichenko@e-tender.ua, support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Заинтересовала информация статьи?
Получить дополнительное разъяснение

похожие новости

Новости
Новости
Новости