Тарифи


Тарифи E-Tender


Призначення платежу для постачальників: За надання доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією для забезпечення проведення участі у процедурах закупівель.

*При наданні ТОВ "Е-Тендер" доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією, для використання Постачальником доступу до Електронного-каталогу "Рrozorro-market" (е-каталог), з подальшим розміщення в ньому своєї цінової пропозиції, результатом якого є підписаний між Замовником та Постачальником договір та завантажений в електронній системі закупівель звіт про укладений договір, оплата за надання такого доступу здійснюється Постачальником по тарифам встановленим на офіційному сайті майданчика на підставі рахунку та/або Акту надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією, який надається майданчиком на адресу Постачальника.Акт за звітний місяць надаватиметься Постачальнику щомісячно, у електронному вигляді, не пізніше 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним та може бути додатково оформлений у паперовому вигляді. Оплата повинна бути здійснена у строк, що не перевищує 10 (десяти) календарних днів від дати надання рахунку та/або підписання сторонами Акту. Оплата здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування Постачальника відповідної суми грошових коштів на поточний рахунок майданчика.

**Лише при умові оголошення організатором платної закупівлі для учасника (закупівлі з поміткою "Платна участь"). Участь в закупівлях для постачальника на платформі biz.e-tender.ua (без помітки "Платна участь") - безкоштовна.

Якщо торги скасовуються на етапах прийому пропозицій або прекваліфікації, то всім учасникам повертається плата за участь. 

Якщо торги скасовуються на етапі кваліфікації — плата за участь повертається всім постачальникам, крім тих, хто вже був дискваліфікований перед скасуванням.
Вартість участі в закупівлях енергосервісу формується на етапі кваліфікації, коли відкривається показник ефективності,на підставі якого з учасника списується сума згідно з тарифами.


Тарифи Prozorro.Продажі

Політика професійної поведінки в Прозорро.Продажі

Ми дотримуємось Правил професійної поведінки та застерігаємо від співпраці з операторами, що використовують антиконкурентні дії (знижки, надання недостворіної інформації, неправомірні винагороди). Це створює ризики для вашої угоди та порушує умови договору з ДП “Прозорро.Продажі”. Тарифи та правила участі в аукціонах однакові для всієї системи Прозорро.Продажі.


Оренда державного та комунального майна


Унікальний номер аукціону починається з LLE, LLD, LLP

Тариф визначено на підставі п. 108 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна 


Земельні аукціони


Унікальний номер аукціону починається з літер LRE, LSE, LSP

Розмір реєстраційного внеску визначається ч. 7 ст. 135 Земельного кодексу України.

Розмір винагороди електронного майданчика визначається п. 82 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)


Продаж майна активів банків, що ліквідуються (ФГВФО)


Продаж майна банкрутів


Унікальний номер аукціону починається з літер BRW, BRE, BRD

Тариф визначено на підставі п. 39 Постанови Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019 р. “Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)”


Мала приватизація


Унікальний номер аукціону починається з літерUA-PS

Тариф визначено на підставі: п. 25 ч. 1 ст. 1 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” №2269. П. 14 Постанови Кабінету Міністрів України №432 “Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу”


Оренда майна за регламентом

Унікальний номер аукціону починається з літер RLE, RLD

Тариф визначено на підставі п. 10.3. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Оренда майна Фонду гарантування вкладів фізичних осіб


Унікальний номер аукціону починається з літер RLE, RLD

Тариф визначено на підставі п. 10.12 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Продаж бурштину ДержсховищемУнікальний номер аукціону починається з літер BSE, BSD

Тариф визначено на підставі підпункт 3 п. 2 Порядку продажу бурштину з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України

Продаж майна Держбанків (окрім АТ "ПриватБанк")

Унікальний номер аукціону починається з літер BSE, BSD

Тариф визначено на підставі п. 11.1. та 11.2. Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення електронних аукціонів з продажу та передачі в оренду активів та майна банків з державною часткою.Продаж активів (непрацюючих кредитів) Держбанків 

(крім АТ “ПриватБанк”)

Унікальний номер аукціону починається з літер BSE, CSD
Тариф визначено на підставі п. 11.1. та 11.2. 
Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення електронних аукціонів з продажу та передачі в оренду активів та майна банків з державною часткоюПродаж майна за регламентом

Унікальний номер аукціону починається з літерBSE, BSD

Тариф визначено на підставі п. 11.3. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Комерційні аукціони з продажу

Унікальний номер аукціону починається з літер CSE, CSD

Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Комерційні аукціони з оренди

Унікальний номер аукціону починається з літер CLE, CLD

Тариф визначено на підставі п. 10.3. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Продаж спеціальних дозволів на користування надрами

Унікальний номер аукціону починається з літер SUE, SUD

Тариф визначено на підставі п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами” № 993 від 23.09.2020 р. 


Продаж та оренда майна АТ "Укрзалізниця"

Унікальний номер аукціону з продажу починається з літер BSE, BSD

Унікальний номер аукціону з оренди починається з літер RLE, RLD

Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)


Оренда вагонів АТ "Укрзалізниця"


Унікальний номер аукціону починається з літер RCE, RCD

Тариф визначено на підставі п. 10.3. Регламенту роботи електронної торгової системи ProZorro.Продажі щодо проведення електронних торгів (аукціонів) щодо продажу послуг із використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» під час здійснення перевезень вантажів

Аукціон із закритими пропозиціями

Унікальний номер аукціону починається з літер SSW

Тариф визначено на підставі п. 15.5 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)

Продаж майна Приватбанку


Унікальний номер аукціону з продажу починається з літер BSE, BSD

Унікальний номер аукціону з оренди починається з літер RLE, RLD

Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС).


Відчуження об'єктів державної власності


Унікальний номер аукціону починається з літер ALE

Тариф визначено на підставі п. 33 Постанова Кабінету Міністрів України №803 від 06.06.2007 р. “Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності”


Продаж прав на експлуатацію майданчиків для паркування


Унікальний номер аукціону починається з літер BSE

Тариф визначено на підставі п. 9.10. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)

*Стартовою ціною лоту вважається сума коштів за одне паркомісце за 1 день. Винагорода оператора розраховується від фактичної річної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору (у разі його наявності). У випадку якщо термін дії такого договору складає менше 12 місяців, винагорода оператора розраховується від фактичної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору.


Митні аукціони


Унікальний номер аукціону починається з літер BSE, BSD 

Тариф визначено на підставі п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку реалізації товарів на митних аукціонах, редукціонах та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” №1050 від 04.12.2019 р. 

Зацікавила інформація?
Отримати детальну консультацію