Тарифи Prozorro

Призначення платежу для постачальників: За надання доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією для забезпечення проведення участі у процедурах закупівель.

* Операції, звільнені від оподаткування ПДВ відповідно до пункту 26¹підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

**При наданні ТОВ "Е-Тендер" доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією, для використання Постачальником доступу до Електронного-каталогу "Рrozorro-market" (е-каталог), з подальшим розміщення в ньому своєї цінової пропозиції, результатом якого є підписаний між Замовником та Постачальником договір та завантажений в електронній системі закупівель звіт про укладений договір, оплата за надання такого доступу здійснюється Постачальником по тарифам встановленим на офіційному сайті майданчика на підставі рахунку та/або Акту надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією, який надається майданчиком на адресу Постачальника.Акт за звітний місяць надаватиметься Постачальнику щомісячно, у електронному вигляді, не пізніше 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним та може бути додатково оформлений у паперовому вигляді. Оплата повинна бути здійснена у строк, що не перевищує 10 (десяти) календарних днів від дати надання рахунку та/або підписання сторонами Акту. Оплата здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування Постачальника відповідної суми грошових коштів на поточний рахунок майданчика.

***При умові оголошення організатором платної закупівлі для учасника

Якщо торги скасовуються на етапах прийому пропозицій або прекваліфікації, то всім учасникам повертається плата за участь. 

Якщо торги скасовуються на етапі кваліфікації — плата за участь повертається всім постачальникам, крім тих, хто вже був дискваліфікований перед скасуванням.
Вартість участі в закупівлях енергосервісу формується на етапі кваліфікації, коли відкривається показник ефективності,на підставі якого з учасника списується сума згідно з тарифами.


Тарифи Prozorro.Продажі

Політика професійної поведінки в Прозорро.Продажі

Ми дотримуємось Правил професійної поведінки та застерігаємо від співпраці з операторами, що використовують антиконкурентні дії (знижки, надання недостворіної інформації, неправомірні винагороди). Це створює ризики для вашої угоди та порушує умови договору з ДП “Прозорро.Продажі”. Тарифи та правила участі в аукціонах однакові для всієї системи Прозорро.продажі.Аукціони з продажу об'єктів малої приватизації

Тариф визначено на підставі:

п. 25 ч. 1 ст. 1 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” №2269 
п. 115 Постанови Кабінету Міністрів України №432 “Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу

Аукціони з передачі в оренду 

державного та комунального майна


Тариф визначено на підставі:

п. 17 ч. 1 ст. 1 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” №157 від 03.10.2019 р.
п. 108 Постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання оренди державного та комунального майна” №483

Земельні аукціони


Розмір реєстраційного внеску визначається ч. 7 ст. 135 Земельного кодексу України.

Розмір винагороди електронного майданчика визначається п. 82 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису).Аукціон з відчуження об'єктів 
державної власності


Тариф визначено на підставі п. 33 Постанова Кабінету Міністрів України №803 від 06.06.2007 р. “Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності”Аукціони з продажу майна боржників 
у справах про банкрутствоТариф визначено на підставі п. 39 Постанови Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019 р. “Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)”


Продаж необробленої деревиниТариф визначено на підставі п. 13.1. та 13.5. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)


Реалізація товарів на митних аукціонах 
та редукціонах
Продаж спеціальних дозволів на користування надрами


Тариф визначено на підставі п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами” № 993 від 23.09.2020 р.


Аукціони з продажу матеріальних цінностей держрезерву


Тариф визначено на підставі п.п. 11,12 Постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію експериментального проекту з проведення електронних аукціонів з реалізації матеріальних цінностей державного матеріального резерву” №985 від 04.12.2019 р. 


Аукціони щодо використання вагонів (оренда вагонів) 

АТ "Укрзалізниця"Аукціони з оренди майна організаторами публічної форми власності (Регламент ЕТС)** тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану


Аукціони з продажу/передачі права організаторів публічної форми власності (Регламент ЕТС)*


* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

 

Продаж організаторами приватної форми власності - комерційні аукціони (Регламент ЕТС)*Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)
* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

Надання в оренду майна організаторами приватної форми власності (комерційн оренда)*Тариф визначено на підставі п. 10.3. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)
* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

Аукціони з оренди майна АТ "Укрзалізниця"*Тариф визначено на підставі п. 10.3. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)
* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

Продаж майна АТ "Укрзалізниця"*Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)
* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

Продаж майна АТ КБ "ПриватБанк"


Тариф визначено на підставі п. 9.2. Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС)
* тариф знижено на час дії правового режиму воєнного стану

Продаж прав на експлуатацію майданчиків для паркування транспортних засобів

*Коли стартовою ціною лоту вважається сума коштів за одне паркомісце за 1 день, винагорода оператора розраховується від фактичної річної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору (у разі його наявності). У випадку якщо термін дії такого договору складає менше 12 місяців, винагорода оператора розраховується від фактичної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору.


Зацікавила інформація?
Отримати детальну консультацію