Щодо надання рецензії на звіт про оцінку майна та затвердження актів оцінки майна (висновків про вартість)

Щодо надання рецензії на звіт про оцінку майна та затвердження актів оцінки майна (висновків про вартість)

Питання: Хто має здійснювати рецензування звітів про оцінку майна (працівники Фонду державного майна України та працівники регіональних відділень, чи незалежні оцінювачі), а також чи мають затверджуватись висновки про вартість майна та ким?

Відповідь: Відповідно до статті 10 ЗаконуУкраїни «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IXпередбачено надання рецензії на звіт про оцінку майна (акт оцінки майна) та затвердження висновку про вартість об’єкта оренди.

Згідно з абзацом четвертим пункту 4 частини першої статті 5 Закону України «Про Фонд державного майна України» Фонд державного майна України затверджує акти оцінки майна (висновки про вартість майна), щодо якого виступає орендодавцем.

Тобто, Фонд державного майна України та його регіональні відділення мають здійснювати рецензування звітів про оцінку майна, щодо якого Фонд державного майна України та його регіональні відділення виступають орендодавцем.

Джерело з повним текстом роз’яснення  - за посиланням.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо