Інструкція підписання протоколу аукціону з продажу необробленої деревини

Інструкція підписання протоколу аукціону з продажу необробленої деревини

Після закінчення періоду прийому пропозицій електронний аукціон переходить у відповідний статус:

“Аукціон” - якщо було зареєстровано 2 або більше заяв на участь (протокол формується в момент закінчення аукціону)

“Очікується підписання протоколу” - якщо було зареєстровано 1 заяву на участь (протокол формується одразу після закінчення періоду прийому пропозицій, о 20:00 визначеного дня)

“Аукціон не відбувся” - якщо не було зареєстровано жодної заяви на участь.

Після формування протоколу в Прозорро.Продажі він публікується в аукціоні та відображається для всіх, але його не можна підписувати! Це протокол як базовий документ для майданчика, організатори нічого не здійснюють з даним протоколом.

Майданчик переможця зобов’язаний доопрацювати такий протокол, внести дані про суми розрахунків між сторонами. І лише доопрацьований протокол підписується всіма сторонами (майданчик, переможець, організатор). 

Протокол підписується за допомогою кваліфікованого електронного підпису (далі - КЕП).


Порядок підписання протоколу:

  1. Протокол формується в Прозорро.Продажі (в день аукціону або закінчення періоду прийому пропозицій)
  2. Майданчик переможця доопрацьовує протокол та направляє на підпис учаснику та організатору протягом 1 р.д. через систему електронного документообігу E-Docs. Детальна інструкція з підписання протоколу за посиланням
  3. Організатор підписує протокол та завантажує через особистий кабінет на Е-Тендер до аукціону. Для цього перейдіть в деталі аукціону, протокол щодо якого необхідно завантажити та знайдіть кнопку “Підтвердити протокол аукціону”.Далі оберіть у вікні тип документу “Протокол аукціону” та натискайте “Вибрати файли”. Обирайте документ протоколу на Вашому комп’ютері та завантажуйте.

Важливо, протокол має містити всі підписи сторін, якщо підписи сформовані окремими файлами - завантажуйте всі необхідні файли до протоколу декілька разів.


Після завантаження всіх документів - натискайте “Протокол затверджено”.


Вітаємо, протокол завантажено, аукціон перейшов в статус “Очікується підписання протоколу”. Якщо у Вас на сторінці не оновлена інформація - обновіть сторінку натиснувши F5.


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо