РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВИ НА ОБ’ЄКТ ОРЕНДИ АБО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВИ НА ОБ’ЄКТ ОРЕНДИ АБО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ

На майданчику Е-Тендер можна зареєструвати три види заяв (далі по тексту - Заява):

  • на оренду майна (ініціювання оголошення аукціону щодо оренди об’єкта);
  • продовження договору оренди (діючим орендарем);
  • включення об’єкта до Переліку (якщо останній опубліковано як вільне приміщення, але не включено до Переліку Першого або Другого типу).

Щоб створити уаяву необхідно авторизуватись на майданчику Е-Тендер. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет на сайті майданчика Е-Тендер.

1 крок. 

Щоб подати Заяву необхідно обрати в меню «Оренда майна» вкладку «Об’єкти оренди» (мал.1). На сторінці майданчика відображатиметься перелік всіх об’єктів оренди, що опубліковані в системі Прозорро.Продажі. Такі об’єкти можуть бути: відкритими для ініціації оголошення аукціону по них, або вже зайнятими орендарями. Інформацію про те, вільне приміщення чи ні можна знайти в описі кожного об’єкта.

Для зручного пошуку ви можете скористатись сортуванням за типом об’єкта (нерухоме майно, єдиний майновий комплекс, транспорт та інше) або застосувати інші параметри пошуку.

1

Мал.1

2 крок. 

Після того як обрано необхідний об’єкт зі списку потрібно натиснути кнопку «Створити заяву на об’єкт» (мал. 2). Відкриється вікно з електронними полями для подачі Заяви.

Якщо ви бажаєте зареєструвати Заяву з самого опису об’єкта, у такому разі відповідну кнопку можна знайти внизу сторінки об’єкта.

1

Мал.2

 3 крок. 

1. Спочатку вкажіть «тип заяви»:

  • Заява про включення до переліку - у випадку якщо необхідний об’єкт ще не включили до переліку Першого або Другого типу, про що зазначено в описі об’єкта на майданчику;
  • Заява на оренду об’єкта включеного у Перелік - це ініціація укладання договору оренди з орендодавцем на аукціоні або без аукціону, в залежності від типу Переліку до якого такий об’єкт включено;
  • Заява про продовження договору оренди - це заява від чинного орендаря щодо продовження дії договору на аукціоні або без аукціону, в залежності від умов продовження.

1

Мал.3

В «описі заяви» зазначається основна письмова частина заяви (мал. 4). Наприклад, якщо у вас Заява на продовження договору, зазначайте вид продовження: на аукціоні або без аукціону; опис документів, що додаються та дані про договір; інші суттєві умови, які, на ваш погляд, мають бути відображені. Але звертаємо увагу, що опублікована інформація буд доступною для всіх користувачів системи.

1

Мал.4

3. В поле «Інформація про заявника» автоматично підтягуються дані з Особистого кабінету, але у вас є можливість змінити інформацію про заявника та його контакти.

4. Після заповнення усіх необхідних полів, потрібно натиснути кнопку «Зберегти чернетку» (мал.5), що знаходиться в нижній правій частині форми заяви. Якщо кнопка створення чернетки неактивна - перевірте чи всі поля заповнені. Поле, що підсвічується червоним - обов’язкове для заповнення, без внесення до нього інформації створення Заяви неможливе.

1

Мал.5

Вітаємо! 

Вся інформація внесена.

Після збереження чернетки у Вас буде можливість завантажити необхідні документи. Внизу сторінки обирайте необхідні файли та завантажуйте до Заяви. Перелік необхідних документів, в залежності від типу, Заяви можна знайти в інструкціях на сайті майданчику Е-Тендер.

На етапі роботи з чернеткою у вас є можливість вносити правки та завантажувати необхідні документи – натискайте кнопку «Редагувати чернетку» та змінюйте дані.

!!! Уважно перевіряйте внесену до Заяви інформацію - після публікації редагування Заяви неможливе.

4 крок. 

У створеній Заяві, необхідно надати  Згоду на збір та обробку персональних даних, після чого з’явиться можливість опублікувати чернетку.

Зверніть увагу, що вся опублікована інформація є публічною та відкрита для перегляду користувачам системи Прозорро.Продажі. Погоджуючись з документом, ви погоджуєтесь на публікацію ваших персональних даних.

Після публікації чернетки Ваша заява буде опублікована в системі ЕТС та надіслана орендодавцю такого майна для опрацювання.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо