Створення «нульового об’єкта»

Кожен орендодавець має створити один “нульовий” об’єкт на майданчику E-Tender через особистий кабінет. Це потрібно для того, щоб потенційні орендарі могли реєструвати заяви у системі Prozorro.Продажі про включення об’єктів до Переліку 1 або 2 типу. Такий об’єкт не є реальним, але він необхідний для отримання заяви, якщо потенційні орендарі мають намір ініціювати включення об’єкту до реєстру.

Створення «нульового об’єкта»

Для створення “нульового” об’єкту необхідно пройти декілька нескладних кроків та заповнити обов’язкові поля у реєстрі оренди.

Крок 1

В особистому кабінеті на платформі Е-Тендер оберіть кнопку “Створити об’єкт у реєстрі”. Вам відкриється функціонал для оголошення потенційного об’єкта оренди. З перерахованих типів об’єктів, обирайте «нерухомість».

Крок 2

Далі заповнюєте необхідні поля, що виділені червоним кольором:

  • У полі «Тип власності» потрібно вказати до якого типу власності відноситься ваша установа або організація: державна чи комунальна.
  • У полі «Стан державної реєстрації об’єкту» обирайте «Зареєстровано належним чином».
  • У полі «Спосіб обмеження цільового призначення об’єкта» обирайте «Без обмежень».
  • У розділі «Організації, задіяні в керуванні об'єктом: Орендодавець та Балансоутримувач, Представник Орендодавця/Балансоутримувача» зазначаєте дані Вашої організації та представника вашої організації або установи.

УВАГА! В цих розділах має бути зазначена інформація саме щодо Вашої організації (відповідний код ЄДРПОУ, адреса, назва та ін.), а не об’єкта оренди, який потенційно буде внесений до Реєстру об’єктів. 

  • У полях «Назва об’єкту» та «Опис об’єкту»  іменуєте як «Об'єкт для подання заяв Орендодавцю: Назва Вашої організації».
  • У полі  «Основний класифікатор об'єкта» обираєте класифікатор «04000000-8 Нерухоме майно»

Крок 3

Вся інформація внесена - далі потрібно натиснути “Зберегти як чернетку”. Якщо така кнопка неактивна - перевірте чи всі необхідні поля були Вами заповнені. У разі невнесення інформації до обов'язкових полів - кнопка не активується або на сторінці майданчика Ви побачите повідомлення про наявність помилки. Обов’язково перевіряйте повноту та коректність внесеної до форми оголошення інформації про об’єкт.

Крок 4

Після збереження чернетки обов’язково опублікуйте її у системі Прозорро.Продажі. У вкладці “Мої об’єкти оренди” перейдіть на «нульовий» об’єкт, який ви створили, та в кінці електронної сторінки натисніть на кнопку «Опублікувати чернетку» .

УВАГА! Надайте згоду на «Згода на збір та обробку персональних даних» перед публікацією чернетки в Реєстрі об’єктів.

Вітаємо!

Ваш “нульовий” об’єкт занесений у Реєстрі об’єктів. Тепер потенційні орендарі зможуть подавати заяви про ініціювання включення об’єктів, яких ще не має в переліку.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо