Створення «нульового об’єкта» оренди в Прозоро

Кожен орендодавець має створити один “нульовий” об’єкт на майданчику E-Tender через особистий кабінет. Це потрібно для того, щоб потенційні орендарі могли реєструвати заяви у системі Prozorro.Продажі про включення об’єктів до Переліку 1 або 2 типу. Такий об’єкт не є реальним, але він необхідний для отримання заяви, якщо потенційні орендарі мають намір ініціювати включення об’єкту до реєстру.

Створення «нульового об’єкта»  оренди в Прозоро

Для створення “нульового” об’єкту необхідно пройти декілька нескладних кроків та заповнити обов’язкові поля у реєстрі оренди.

Крок 1

В особистому кабінеті на платформі Е-Тендер оберіть кнопку “Створити об’єкт у реєстрі”. Вам відкриється функціонал для оголошення потенційного об’єкта оренди. З перерахованих типів об’єктів, обирайте «нерухомість».

Крок 2

Далі заповнюєте необхідні поля, що виділені червоним кольором:

  • У полі «Тип власності» потрібно вказати до якого типу власності відноситься ваша установа або організація: державна чи комунальна.
  • У полі «Стан державної реєстрації об’єкту» обирайте «Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно».
  • У полі «Спосіб обмеження цільового призначення об’єкта» обирайте «Без обмежень».
  • У розділі «Організації, задіяні в керуванні об'єктом: Орендодавець та Балансоутримувач, Представник Орендодавця/Балансоутримувача» зазначаєте дані Вашої організації та представника вашої організації або установи.

УВАГА! В цих розділах має бути зазначена інформація саме щодо Вашої організації (відповідний код ЄДРПОУ, адреса, назва та ін.), а не об’єкта оренди, який потенційно буде внесений до Реєстру об’єктів. 

  • У полях «Назва об’єкту» та «Опис об’єкту»  іменуєте як «Об'єкт для подання заяв Орендодавцю: Назва Вашої організації».
  • У полі  «Основний класифікатор об'єкта» обираєте класифікатор «04000000-8 Нерухоме майно»

Крок 3

Вся інформація внесена - далі потрібно натиснути “Зберегти як чернетку”. Якщо така кнопка неактивна - перевірте чи всі необхідні поля були Вами заповнені. У разі невнесення інформації до обов'язкових полів - кнопка не активується або на сторінці майданчика Ви побачите повідомлення про наявність помилки. Обов’язково перевіряйте повноту та коректність внесеної до форми оголошення інформації про об’єкт.

Крок 4

Після збереження чернетки обов’язково опублікуйте її у системі Прозорро.Продажі. У вкладці “Мої об’єкти оренди” перейдіть на «нульовий» об’єкт, який ви створили, та в кінці електронної сторінки натисніть на кнопку «Опублікувати чернетку» .

УВАГА! Надайте згоду на «Згода на збір та обробку персональних даних» перед публікацією чернетки в Реєстрі об’єктів.

Вітаємо!

Ваш “нульовий” об’єкт занесений у Реєстрі об’єктів. Тепер потенційні орендарі зможуть подавати заяви про ініціювання включення об’єктів, яких ще не має в переліку.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо