Створення об’єкту малої приватизації у системі Prozorro.Продажі

Створення об’єкту малої приватизації у системі ProZorro.Продажі? Підстава для створення об’єкта у Реєстрі об’єктів, що підлягають приватизації – прийняття рішення про затвердження переліку об’єктів.

Створення об’єкту малої приватизації у системі Prozorro.Продажі

Створення об’єкту малої приватизації у системі Prozorro.Продажі

Підстава для створення об’єкта у Реєстрі об’єктів, що підлягають приватизації – прийняття рішення про затвердження переліку об’єктів (рішення про приватизацію).


Крок 1

Внесення об’єкту в Реєстр здійснюється органом приватизації через особистий кабінет на E-Tender.ua. Для входу в особистий кабінет необхідно ввести дані логіну і паролю та натиснути на «Логін».

Крок 2

Для створення об’єкта, вам необхідно натиснути на кнопку «Створити об’єкт у реєстрі» (Мал.1).

Мал.1

Крок 3

Після відкриття електронної форми з полями – вводьте запитувану інформацію в необхідні поля (Мал.2).

  • Найменування об’єкту – назва предмету приватизації згідно відповідного рішення.
  • Опис об’єкту – описове поле, яке не має обмежень щодо знаків та символів, орган приватизації може внести всю необхідно інформацію про об’єкт приватизації, яка вимагається діючим законодавством.

1

Мал.2

Крок 4

Далі необхідно внести інформацію про рішення, яким було затверджено перелік об’єктів до приватизації (Мал.3):

  • Найменування рішення – це може бути рішення сесії міської ради, або наказ Фонду державного майна України, або інше рішення (його форма), яким саме затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації.
  • Номер рішення у паперовій документації – можливо вносити як знаки, так і символи. У разі якщо рішення без номеру рекомендуємо вказати «б/н».
  • Дата прийняття рішення – звертаємо увагу, що саме прийняття, а не набрання ним чинності.

Якщо вам необхідно внести інформацію про два рішення –  натисніть на кнопку «Додати рішення», після чого будуть відкриті додаткові поля другого рішення.

1

Мал.3

Якщо такі поля Вами відкриті, то вони є обов’язковими для заповнення. Для того щоб видалити додаткове рішення та не вносити інформацію про нього – вам необхідно натиснути на відповідну кнопку «Видалити». У такому разі рішення буде видалено разом з додатковими червоними полями.

Зверніть увагу, щонайменше одне рішення має бути внесено в інформацію про об’єкт (Мал.4).

1

Мал.4

Зазначте інформацію про балансоутримувача. Впишіть код ЄДРПОУ та натисніть кнопку “Знайти організацію”. Якщо такий балансоутримувач зареєстрований в електронній системі відомості відобразяться автоматично. У разі, коли такий балансоутримувач не знайдений в систему вручну заповніть усі необхідні відомості (Мал.5).

1

Мал.5

Далі переходимо до внесення інформації вже про конкретний об’єкт та його кількісно-якісних характеристик.

  • Опис об’єкту продажу – текстове поле для внесення усієї необхідної інформації, що не передбачається іншими полями в електронній формі (Мал.6).

Мал.6

  • Кількість одиниць продажу та одиниця виміру – це показник яким можна виміряти об’єкт.

Наприклад, якщо це будівля, то необхідно зазначити кількість кв.м., якщо автомобіль – то 1 шт. або лот. Даний параметр визначається на розсуд органу приватизації (Мал.7).

1

Мал.7

Для зручності фільтрування та пошуку об’єктів необхідно обирати класифікатор через кнопку «CAV» (Мал.8).

Мал.8

Натиснувши на неї – для вас відкривається довідник з певними кодами та видами майна (Мал.9).

1

Мал.9

Вам необхідно шляхом розкриття кожного блоку - натисканням на «+», обрати відповідний код майна за 3 значенням коду. Обравши відповідний код збережіть налаштування та вийдіть з класифікатору (Мал.10).

Мал.10

Оберіть додатковий класифікатор з випадаючого вікна (Мал.11).

Мал.11

  • Інформація про державну реєстрацію – обирається з трьох запропонованих параметрів.

Якщо об’єкт зареєстровано – необхідно зазначити відповідну характеристику (Мал.12). Якщо ж, об’єкт перебуває на стадії реєстрації – також про це зазначається, або ж ваш об’єкт не підлягає реєстрації, для чого також визначено параметр.

1

Мал.12

Напишіть додаткові технічні відомості про нерухоме майно. Загальну площу об’єкта вказувати потрібно обов’язково (Мал.13,14).

1

Мал.13

1

Мал.14

Далі переходимо до адреси місцезнаходження об’єкту. Просимо звернути увагу, що саме об’єкту, а не органу приватизації (Мал.15). Так як інформація про останнього автоматично публікується у відповідності до даних особистого кабінету органу приватизації.

1

Мал.15

Спочатку необхідно обрати область, після чого відкриватимуться додаткові поля «Місто», «Вулиця, будинок, квартира», «Індекс» (Мал.16). Після внесення відомостей натисніть кнопку “Отримати координати за адресою”.

1

Мал.16

Також ви можете вибрати об’єкт на карті вручну та погодитись в системі, щоб автоматично відобразилась адреса.

Якщо ваш об’єкт для приватизації складається з декількох видів майна (лотів), то кожен з них ви можете створити окремо за допомогою кнопки “Додати об’єкт”.

КРОК 5

Далі оберіть контактну особу та створіть чернетку (Мал.17).

Мал.17

КРОК 6

Обов’язково додайте фотографію об’єкта та опублікуйте чернетку (Мал.18).

Мал.18

Після того як файл успішно експортується чернетка опублікується в об’єкт приватизації (Мал.19). Йому буде присвоєно індивідуальний номер у реєстрі.

1

Мал.19

Надалі зі сторінки об’єкта ви зможете створити Інформаційне повідомлення для створення аукціону (Мал.20).

1

Мал.20

Або в загальному списку об’єктів обрати потрібний та справа обрати відповідну кнопку (Мал.21).

Мал.21

Важливо! Всі обов’язкові поля об’єкта виділені червоним кольором мають бути заповнені, адреса місця розташування визначена та опублікована ілюстрація.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо