Як завантажити договір та підтвердити оплату в земельних торгах

Як завантажити договір та підтвердити оплату в земельних торгах

Після завершення аукціону та публікації протоколу організатор має опублікувати договір та підтвердити оплату. Законодавством встановлені такі вимоги:

  • Підписання договору - 20 р.д. з дня, наступного за днем формування протоколу про результати земельних торгів.
  • Підтвердження оплати - 1 р.д. з дня отримання оплати на рахунок організатора.
  • Завершення аукціону - в момент підтвердження оплати.

Підписання договору здійснюється за допомогою КЕП або у паперовій формі (в залежності від домовленості сторін).

Договір купівлі-продажу потребує нотаріального посвідчення. Договір оренди потребує реєстрації у Державного реєстратора.

Крок 1
Здійсніть 
вхід до кабінету та перейдіть у меню “Мої аукціони”. Оберіть необхідний аукціон та на його сторінці перейдіть - «Інформація про Переможця» та натисніть кнопку «Підтвердити договір».

Заповніть поля інформацією про договір та збережіть зміни натиснувши відповідну кнопку.

Крок 2

Оберіть відповідний тип документу та завантажте файл договору. Якщо у вас договір був у паперовому форматі - завантажувати його скановану копію. Якщо договір був підписаний КЕП - завантажуйте документ договора та документи підпису до нього.
Завантаження документів може зайняти декілька хвилин. Зачекайте поки біля документів з’явиться дата та час завантаження.

Крок 3
Після вдалого завантаження файлу натисніть кнопку «Підтвердити договір». Далі аукціон переходить у статус “Очікується оплата” і в аукціоні з’являється відповідна кнопка підтвердження оплати або дискваліфікації учасника (у разі, якщо він не сплатить суму за лот).
Організатор має отримати оплату протягом 5 р.д. з дня наступного за днем публікації договору.

Після отримання повної суми за лот, перейдіть до сторінки аукціону та здійсніть підтвердження оплати і завершення аукціону. 

У розділі аукціону «Інформація про переможця» натисніть кнопку «Підтвердити оплату за лот».

В блоці договору та підтвердження оплати можете додати документи (платіжні доручення або ін.). Далі натисніть кнопку «Підтвердити оплату за лот».

Після підтвердження оплати натисніть кнопку «Завершити аукціон». Це означає, що переможець вся обов’язки виконав і земельні торгі завершені.

Зверніть увагу! Внести зміни або скасувати рішення після завершення аукціону неможливо. Так само, як і видалити завантажені документи. Історія про всі дії в системі зберігається, тому уважно переглядайте та обирайте документи які завантажуєте і які дії здійснюєте.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо