Класичний тип аукціоні у системі Prozorro.Продажі на торговельному майданчику E-Tender: відео огляд та поради покупцям

Детальна інструкція щодо правил проведення класичного аукціону в системі Прозоро.Продажі на електронному торговельному майданчику E-Tender.ua. Врахуйте нюанси даного типу аукціону в роботі.

Класичний тип аукціоні у системі Prozorro.Продажі на торговельному майданчику E-Tender: відео огляд та поради покупцям

Класичний аукціон у системі Прозорро.Продажі на майданчику E-Tender

Час проведення аукціону вказаний на сторінці оголошення про торги. Тому в день проведення аукціону, за 15 хв до його початку ви заходите на сторінку аукціону через вкладку в себе у кабінеті «мої торги». Листаєте до низу до ціни своєї пропозиції і натискаєте «прийняти участь в аукціоні». Після цього у вас з’явиться вікно модуля аукціону, де і будуть проходити і самі торги.

Під час початку аукціону, ви зможете побачити: № учасників та їх цінові пропозиції, раунди.

Для ознайомлення з рейтинговою таблицею  у вас буде 5 хв.  Після чого почне ходити учасник з найменшою ціновою пропозицією. Переможцем стає той, хто запропонував найвищу цінову пропозицію. Після 3 раундів відкривають усі учасники і ви зможете побачити своїх конкурентів на торгах. Підвищувати свою ставки учасник може з урахування мінімального кроку, що вказаний в оголошенні. Для того, аби в раунді зробити свою ставку система надає 3 хвилини на 1 крок. Також свою ставку можна і змінити протягом цих наданих 3 хв. 

Більше ви можете дізнатись у відео.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо