Реєстрація на електронному майданчику

Реєстрація на електронному майданчику

Для участі в електронних аукціонах системи Прозорро.Sale клієнтам необхідно зареєструватись на електронному майданчику Е-Тендер. Для реєстрації переходьте за посиланням “Реєстрація на Е-Тендер - розділ електронні аукціони”.

1 крок. Контактні дані

В першу чергу необхідно ввести контактні дані особи, що здійснює реєстрацію:

 • Ім’я та прізвище - контактної особи, що здійснює реєстрацію
 • Телефон - контактної особи, що здійснює реєстрацію (далі у вас буде функціонал його редагування)
 • E-mail - для підтвердження першого кроку реєстрації. На електронну адресу вам відразу буде надіслано лист підтвердження про проходження першого кроку реєстрації. Далі адреса електронної пошти буде використовуватись як логін для входу в кабінет учасника.
 • Пароль - набір символів, що далі використовуватиметься вами для входу в особистий кабінет на Е-Тендер. Вимоги до паролю - має містити одну велику та маленьку літери, цифру та щонайменше 6 знаків. (Рис.1)

Приклад внесення інформації на майданчику Е-Тендер

Рис.1

Далі ви отримаєте повідомлення на електронну пошту про активацію нового облікового запису на майданчику Е-Тендер. Вам необхідно ознайомитись з текстом електронного листа та натиснути на кнопку “Особистий кабінет”. 

Важливо, якщо ви не отримали електронного листа протягом 10 хвилин - зверніться до служби підтримки електронного майданчика. Контакти зазначені в електронному листі та на майданчику Е-Тендер (Рис.2).

Рис. 2

2 крок. Створення особистого кабінету на майданчику Е-Тендер

Дані з особистого кабінету використовуватимуться майданчиком для вашої участі в електронних аукціонах та формування протоколів за їх результатами. Тому важливо правильно ввести всю необхідну інформацію.

Після переходу за посиланням необхідно авторизуватись на майданчику (ввести логін та пароль).

Далі майданчик пропонує обрати, що вас цікавить “Продаж” чи “Покупка”. Обирайте покупка (Рис.3), так як ви плануєте бути учасником електронного аукціону та купувати або орендувати майно в електронний системі Прозорро.Продажі.

Рис.3

Наступне - необхідно обрати організаційно-правову форму з випадаючого переліку: 

 • юридична особа,
 • фізична особа,
 • фізична особа-підприємець.

Важливо, зазначайте організаційно правову форму тієї особи або організації, чий кабінет ви реєструєте, а головне - від якого імені буде здійснюватись покупка чи оренда майна.

Після вибору організаційно-правової форми Вам необхідно ввести ідентифікаційний чи ЄДРПОУ організації.

Реєстрація фізичної особи на майданчику Е-Тендер

Якщо ви фізична особа, та не маєте ідентифікаційного коду, натисніть на відповідний чекбокс на сторінці та введіть дані вашого паспорту або ID картки.

Натискайте далі та переходьте до заповнення особистого кабінету:

 • додайте або відредагуйте ПІБ,
 • вкажіть місце реєстрації та фактичну адресу місцезнаходження,
 • відредагуйте дані про контактну особу.

Після введення даних перевірте їх правильність та натискайте “Створити профіль”.

Реєстрація юридичної особи на майданчику Е-Тендер

Якщо ви реєструєте юридичну особу, вам необхідно ввести код ЄДРПОУ та натиснути далі. Після чого ввести всі запитувані поля:

 • Повна назва організації;
 • ПІБ керівника;
 • Юридичну та фактичну адресу (для листування);
 • Контактну особу організації, з якою можно комунікувати щодо питань роботи на майданчику та вашої участі в електронних аукціонах. (Рис.4)

Рис.4

3 крок. Погодження з договором приєднання (публічна оферта)

Після створення профілю вам необхідно ознайомитись з умовами договору оферти, що є договором між ТОВ “Е-Тендер”, як оператором електронного майданчика, та учасником електронних аукціонів. Дата та час підпису (погодження з договором) є моментом підписання договору між сторонами та їх зобов’язанням виконувати його умови (Рис.5).

Рис.5

Далі необхідно натиснути на кнопку “Погоджуюсь”, що знаходиться на останній сторінці договору та “Ознайомився” після погодження з договором (Рис.6).

Рис.6

Вітаємо, особистий кабінет на електронному майданчику системи Прозоро.Продажі створено.

Модерація

Кабінет автоматично відправлено на модерацію (перевірку ідентифікаційної інформації в особистому кабінеті)  оператору Е-Тендер. Найближчим часом вам зателефонує особистий менеджер та проконсультує щодо наступних ваших дій.

Для фізичних осіб

Завантаження фото ІПН та паспорта 

Для того, щоб пришвидшити процес проходження модерації, вам необхідно завантажити до особистого копію ІПН (індетифікаційного номеру) та копії сторінок паспорту (1,2,3 сторінки та інформація про реєстрацію). В особистому кабінеті внизу сторінки натискайте на чек-бокс “Я хочу довантажити документи до організації” та обирайте фото або скан копії документів та завантажуйте до особистого кабінету. Завантажені документи відкриті лише для оператора Е-Тендер (Рис.7).

Рис.7

Редагування

Якщо ви знайшли помилки в інформації особистого кабінету, натискайте на “Редагувати організацію” та редагуйте необхідні поля.

Реальний режим

Після проходження модерації ви отримаєте відповідне повідомлення. Для переходу в режим реальних торгів необхідно лише натиснути “Перейти у режим реальних торгів” (Рис.8).

Рис.8

Реєстрація завершена

На цьому етапі вам доступні всі аукціони та можливість реєструвати заяви на участь в торгах.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо