Реєстрація пропозиції на участь в аукціоні

Реєстрація пропозиції на участь в аукціоні. Нормативно-правове регулювання.

Реєстрація пропозиції на участь в аукціоні

Реєстрація пропозиції на участь в аукціоні з приватизації

Нормативно-правове регулювання:

Крок 1. 

Для прийняття участі в торгах вам необхідно зареєструватись на майданчику Е-Тендер у розділі «Продаж державного майна».

Крок 2. 

Після підтвердження облікового запису через електронну пошту та створення особистого кабінету здійсніть вхід до кабінету шляхом введення в електронні поля логіну та паролю.

Крок 3. 

В особистому кабінеті перейдіть до вкладки «Торги» та скористайтесь параметрами пошуку необхідного вам лоту.

Розгортаючи параметри пошуку ви можете обрати необхідні характеристики: статус, тип процедури, ціну продажу, або ж знайти продавця за його назвою чи кодом організації.

 

 

Після визначення параметрів – натискайте «Пошук» та переглядайте обрані лоти.

Додатково у вас є можливість цікаві лоти додати до обраних, шляхом натискання зірочки поблизу кожного окремого оголошення. Такі лоти ви знайдете у вкладці «Обрані торги» в особистому кабінеті.

Для перегляду повного Реєстру об’єктів малої приватизації чи інформаційних повідомлень– перейдіть до вкладки «Приватизація» та оберіть необхідний розділ.

Крок 4. 

Для переходу до умов аукціону – натискайте на предмет продажу.

Вам необхідно ознайомитись з умовами оголошення, а також з документами що до нього завантажені органом приватизації. Адже учасник торгів має виконати усі законодавчі вимоги та умови торгів, що публічно опубліковані на майданчику.

Крок 5. 

Для реєстрації пропозиції перейдіть в оголошенні до розділу «Пропозиції».  

У електронне поле «Реєстрація пропозиція» введіть суму.

Примітка: ваша пропозиція може дорівнювати стартовій вартості торгів, або ж бути вищою, обмежень щодо верхнього порогу ціни не встановлено.

Рекомендуємо враховувати щонайменше один крок аукціону в закритій ціновій пропозиції, адже згідно законодавства, у разі проведення аукціону, переможною може бути визнана пропозиція, яка враховує хоча б один крок аукціону. Такий крок ви можете додати до ціни під час реєстрації пропозиції, або під час аукціону. 

У більшості аукціонів переможцем стає учасник, що мав право останнього ходу та зберігав його протягом всього аукціону. Хто має право останнього ходу у раунді - учасник, що зробив найвищу закриту цінову пропозицію або найвищу пропозицію під час раунду аукціону. 

Далі вам необхідно погодитись з умовами органу приватизації та аукціону, а також підтвердити згоду з договором приєднання  (публічної оферти).

Лише після підтвердження чек-боксів посилання «Реєстрація пропозиції» стане клікабельним.

Крок 6.

Після реєстрації пропозиції Вам необхідно:

  • Підготувати підтверджуючі документі згідно переліку який надає менеджер майданчика та сплатити реєстраційний і гарантійний внески
  • Надати документи менеджеру майданчика для перевірки та надіслати оригінали документів на адресу Е-Тендер (вул. Кирилівська,39, ТВ «Е-Тендер)
  • Отримати зворотній зв'язок щодо повноти пакету документів або зауваження для виправлення
  • Отримати повідомлення про підтвердження пропозиції

Звертаємо вашу увагу, що всі дії мають бути виконані до закінчення періоду прийому пропозицій, який вказаний у тілі оголошення. 

Крок 7.

Після здійснення усіх перелічених дій ви отримуєте повідомлення на електронну пошту та в особистому кабінеті на майданчику про підтвердження пропозиції та її статус як «успішної».

До моменту закінчення періоду прийому пропозицій у вас є можливість:

  • завантажувати документи
  • скасувати пропозицію
  • змінити суму пропозиції  

Примітка. Видалити завантажені документи неможливо, лише замінити іншими, але все одно всі документи активні для завантаження та перегляду. Тому уважно обирайте документи, що додаються до лоту. Якщо у вас виникли питання із завантаженням непотрібних документів, які не бажані до перегляду та не вимагались торгами – рекомендуємо скасувати пропозицію та зареєструвати її потворно. 

У разі скасування пропозиції або скасування торгів організатором до проведення аукціону – гарантійний та реєстраційний внески повертаються на ваш рахунок і ви не втрачаєте сплачені кошти.

Вітаємо, ви зареєстровані на аукціон з продажу об’єкту приватизації!  

Далі найголовніше – електронний аукціон у реальному часі. 

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо