Шість кроків до успішної купівлі державного майна!

алгоритм дій учасника (покупця) для успішної участі у торгах.

Шість кроків до успішної купівлі державного майна!

Ви вже знайомі з системою продажів Прозорро та маєте бажання придбати комунальне чи державне майно, у такому випадку я надам Вам алгоритм дій учасника (покупця) для успішної участі у торгах. Процедура купівлі майна у Системі Прозорро максимально проста та відкрита для усіх сторін процесу. Правила реалізації майна/надання в оренду та передачі прав встановлені Регламентом роботи електронної торгової системи та для Учасника можна виділити наступні кроки:

1 крок - реєстрація на електронному майданчику Е-тендер. (посилання  https://asset.e-auction.ua ) Вся реєстрація у електронній формі, шляхом приєднання до договору оферти.


2 крок - вибір цікавого для Вас оголошення про продаж активу.

3 крок - ознайомлення з інформацією про електронні торги. Внесення плати за участь, гарантійного внеску та реєстрація закритої цінової пропозиції.


4 крок – участь в електронному аукціоні, який відбувається аналогічно до аукціону закупівель лише за відмінністю того, що у ході аукціону продажів ставки учасників мають підвищуватись.

5 крок – підписання протоколу електронних торгів, який формується автоматично.

6 крок - укладення договору з продавцем та оплата договору. І Ви вже маєте майно у свої власності.

Ось така проста процедура, лише 6 кроків до перемоги та успішного правочину. Із переваг Ви отримуєте зрозумілу процедуру, відкриті документи і пропозиції, об’єктивну кваліфікацію та реєстр державних продажів у одній Системі.

До того ж, команда електронного майданчика Е-тендер надасть Вам фахову допомогу на всіх етапах участі, від формування пакету документів для закритої цінової пропозиції (у випадку встановлення таких вимог продавцем), до укладення договору та розміщення інформації у електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

Ми допоможемо Вам здійснити успішну купівлю державного або комунального майна!

Команда майданчика Е-Тендер
т.: (044) 390 52 46, (067) 223 11 93
e-mail: support-auction@e-tender.ua

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо