Крок 1 - Зареєструйте пропозицію на аукціон
Якщо ви ще не зареєстровані на майданчику, створіть особистий кабінет за посиланням.
В особистому кабінеті оберіть розділ “Аукціони” та знайдіть необхідний вам лот. Перейдіть на сторінку аукціону, знайдіть розділ “Пропозиції” та внесіть дані:
- банківський рахунок у форматі IBAN - для повернення сплачених внесків за необхідності;
- електронну пошту бухгалтера - якщо ви представляєте юридичну особу для відправки акту виконаних робіт;
- ознайомтесь та погодьтесь з умовами аукціону та договором приєднання;
- натисніть “Зареєструвати пропозицію” (Мал.1).
Мал.1
Крок 2 - Сплатіть внески для участі в аукціоні
В розділі меню “Мої рахунки” завантажте сформовані рахунки для сплати гарантійного та реєстраційного внесків.
Як правильно сплатити внески:
- сплачуйте з рахунка учасника та у точній відповідності до суми і призначення платежу;
- внески сплачуються на два різні рахунки Е-Тендер (це законодавча вимога). Уважно заповнюйте банківські реквізити для платежу.
- внески мають бути зараховані на Е-Тендер за 1 годину до закінчення строку прийняття заяв на аукціон. Інакше ви не зможете взяти участь в аукціоні.
Крок 3 - Підготуйте пакет підтверджуючих документів
Документи для громадянина України та фізичної особи - підприємця: 2. Сканована копія довідки ІПН (ідентифікаційного коду); 3. У разі відсутності ІПН через релігійні переконання - надайте скановану копію паспорта громадянина України (1, 2 розвороти та реєстрація місця проживання) або ID картки та довідки про місце реєстрації з відміткою про відмову отримання ІПН; 4. Документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків, квитанція тощо). Якщо ви сплачували через онлайн банк, можна завантажити електронні платіжки з факсиміле банку. Всі документи окрім платіжок (п. 4) підписуються кваліфікованим електронним підписом (що таке КЕП і як його перевірити читайте тут). Підписати документи можна за посиланням. |
Документи для юридичних осіб: 1. Заява про участь в аукціоні, шаблон завантажте за посиланням;2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Його можна отримати в ЦНАП або нотаріуса (тимчасово на період воєнного стану онлайн Реєстр юр.осіб не працює);3. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника має бути зазначена у Витязі з ЄДР (пункт 2 цього переліку). Якщо у вас відсутній кінцевий бенефіціарний власник - підготуйте довідку із зазначенням причин його відсутності, шаблон довідки можна завантажити тут;4. Якщо у статутному (складеному) капіталі юридичної особи є частка іноземного капіталу - надається інформація про державу, в якій зареєстровані або мають постійне місце проживання засновники (учасники) такої юридичної особи, зразок довідки за посиланням;5. Документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків, квитанція тощо). Якщо ви сплачували через онлайн банк - можна завантажити електронні платіжки з факсиміле банку.Всі документи окрім платіжок (п. 5) підписуються кваліфікованим електронним підписом (що таке КЕП і як його перевірити читайте тут). Підписати документи можна за посиланням. |
Документи для іноземних громадян та осіб без громадянства: 1. Заява про участь в аукціоні з інформацією про прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в державі, громадянином (підданим) якої є особа, за формою яка розміщена за посиланням;2. Копія документа, що посвідчує особу;3. Документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків, квитанція тощо). Якщо ви сплачували через онлайн банк - можна завантажити електронні платіжки з факсиміле банку.Всі документи окрім платіжок (п. 3) підписуються кваліфікованим електронним підписом (що таке КЕП і як його перевірити читайте тут). Підписати документи можна за посиланням. |
Документи для юридичних осіб-нерезидентів: 1. Заява про участь в аукціоні, шаблон завантажте за посиланням; 2. Копію документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчену згідно із законодавством держави його видачі, перекладену українською мовою; 3. Інформацію про державу, в якій зареєстровані або мають постійне місце проживання засновники (учасники) юридичної особи, у статутному (складеному) капіталі якої є частка іноземного капіталу, за формою яка розміщена за посиланням; 4. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності за формою, що знаходиться за посиланням; 5. Документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків, квитанція тощо). Якщо ви сплачували через онлайн банк - можна завантажити електронні платіжки з факсиміле банку. Всі документи окрім платіжок (п. 5) підписуються кваліфікованим електронним підписом (що таке КЕП і як його перевірити читайте тут). Підписати документи можна за посиланням. |
Якщо ви купуєте земельну ділянку сільськогосподарського призначення обов’язково підготуйте додаткові до вищезазначених документи: 1. Документи, що підтверджують джерела походження коштів (один з перелічених): декларація про майновий стан і доходи;
2. Документи про перебування у шлюбі (чи його розірвання), у тому числі зареєстрованому за кордоном:
3. Інформація про набуття земельних ділянок сільськогосподарського призначення на праві спільної сумісної власності подружжя (у разі наявності):
4. Інформація щодо юридичних осіб, права на частку у статутному (складеному) капіталі, у пайовому фонді, акції, паї яких потенційний покупець, має: 5. Документи, які підтверджують право власності учасника на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (у разі наявності таких прав):
Всі документи підписуються кваліфікованим електронним підписом (що таке КЕП і як його перевірити читайте тут). Підписати документи можна за посиланням. Перевірка всіх наданих документів буде здійснюватись організатором аукціону та нотаріусом під час укладення угоди купівлі-продаж. У разі надання недостовірних даних - учасник втрачає гарантійний внесок та право купівлі ділянки. Перевірка здійснюється на підставі Порядку здійснення перевірки відповідності набувача або власника земельної ділянки сільськогосподарського призначення вимогам, визначеним статтею 130 Земельного кодексу України. |
Важливо! Завантажені документи будуть публічно відкриті для перегляду всім користувачам системи Прозорро.Продажі. Видалити документи з системи неможливо.
Крок 4 - Завантажте документи до пропозиції
Через особистий кабінет на Е-Тендер перейдіть до зареєстрованої пропозиції, оберіть відповідний тип документу та завантажуйте.
Далі ми перевіримо документи протягом 2 робочих днів, після чого ви отримаєте на електронну пошту повідомлення про зарахування внесків та підтвердження оператором пропозиції (Мал.2).
Мал.2
Якщо в підготовленому пакеті документів є помилки - персональний менеджер Е-Тендер надасть інформацію про необхідні виправлення.
Вітаємо, ви підготувались до аукціону!
Далі проконсультуйтесь з менеджером Е-тендер щодо стратегії та умов проведення аукціону.
За деталями звертайтеся до персонального менеджера або служби підтримки Е-Тендер:
0 800 300 705, support-auction@e-tender.ua