Як взяти участь в аукціоні з оренди державного чи комунального майна

Як взяти участь в аукціоні з оренди державного чи комунального майна

Крок 1 - Зареєструйте пропозицію на аукціон

Якщо ви не зареєстровані на майданчику Е-Тендер - дивіться як це зробити у відео-інструкції за посиланням.

Далі, через особистий кабінет знайдіть необхідний лот у розділі “Аукціони” та перейдіть в умови оголошення. Знайдіть блок “Реєстрація пропозиції” та введіть наступні дані:

 • закриту цінову пропозицію (про стратегію її визначення вам розповість персональний менеджер Е-Тендер);
 • додайте ваш банківський рахунок у форматі IBAN (для подальших розрахунків з гарантійний внеском)*;
 • якщо ви юридична особа - додайте електронну пошту бухгалтера для відправки актів виконанх робіт;
 • ознайомтеся та погодьтеся з умовами аукціону й договором приєднання;
 • натисніть “Зареєструвати пропозицію” (Рис.1).

1

Рис.1

*для зміни IBAN перейдіть в особистий кабінет, натисніть “редагувати” та внесіть зміни до банківського рахунку або інших даних.

Крок 2 - Сплатіть внески для участі в аукціоні

В розділі меню “Мої рахунки” завантажте сформовані рахунки щодо аукціону. Їх треба сплатити від імені учасника аукціону та у точній відповідності до суми і призначення платежу (Рис.2).

1

Рис.2

Важливо! Внески мають бути зараховані на рахунок Е-Тендер за 1 годину до закінчення періоду прийому пропозицій (як правило це до 19:00 дня, що передує аукціону). Інакше ви не зможете прийняти участь в аукціоні. 

Крок 3 - Підготуйте пакет підтверджуючих документів

Для участі в  аукціоні обов’язково треба подати правильні документи, інакше вас дискваліфікують після торгів (ви втратите гарантійний внесок та угоду з орендодавцем). 
Обирайте свій вид учасника та готуйте документи.
1. Документи для фізичних осіб-підприємців:

 • Сканована копія паспорта громадянина України (1,2 розвороти та реєстрація місця проживання; або ID картка та довідка про місце реєстрації);
 • Скановані копії платіжного доручення або квитанції, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок Е-Тендер;
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України. Він має бути актуальним на дату реєстрації пропозиції, тому краще отримайте онлайн останню редакцію Витягу на сайті Мінюсту тут.

Важливо! Необхідно завантажити саме Витяг, а не Виписку, що надається один раз в момент реєстрації ФОП (Рис.3).

1

Рис.3

2. Документи для фізичних осіб: 

 • Сканована копія паспорта громадянина України (1,2 розвороти та реєстрація місця проживання; або ID картка та довідка про місце реєстрації);
 • Скановані копії платіжного доручення або квитанції, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок Е-Тендер.

3. Документи для юридичних осіб:

 • Скановані копії платіжного доручення або квитанції, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок Е-Тендер.
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України (з 10.10.2021 р. обов’язково з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника або із зазначенням причин його відсутності). Останню редакцію можна отримати онлайн  на сайті Мінюсту тут.
 • Довідку з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника. Зараз різна практика орендодавців щодо тлумачення норм про розкриття інформації про бенефіціарів, тому аби вас не дискваліфікували після аукціону - краще підготуйте ще довідку, форма якої тут за посиланням. Приклад на Рис.4.

1

Рис.4

Важливо! Завантажені документи будуть публічно відкриті для перегляду всім користувачам системи  Прозорро.Продажі. Видалити документи з системи неможливо.

Крок 4 - Завантажуйте документи до вашої пропозиції

Через особистий кабінет на Е-Тендер перейдіть до зареєстрованої пропозиції, оберіть відповідний тип документу та завантажуйте.

Далі ми перевіримо документи протягом 1 робочого дня і ви отримаєте на електронну пошту повідомлення про зарахування внесків та підтвердження оператором пропозиції.

Якщо ви отримали повідомлення про підтвердження пропозиції - вітаємо, ви підготувались до аукціону!

Додатково, перегляньте відео-інструкцію про аукціони з оренди:

Якщо у Вас залишились питання щодо участі та умов проведення аукціону зверніться до Вашого персонального менеджера або за контактом 0 800 300 705 (безкоштовно в межах України).


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо