Пропозиція на участь у закупівлі Е-Тендер

Пропозиція на участь у закупівлі Е-Тендер

Порядок подачі пропозиції

  • Подати пропозицію в Системі комерційних закупівель можна

лише поки закупівля знаходиться в статусі «ПЕРІОД ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ».

Для того, щоб прийняти участь у закупівлі, учаснику необхідно відкрити закупівлю, на яку він бажає подати пропозицію і перейти на закладку Пропозиції (Рис.1).

1

Рис.1

  • Якщо закупівля була розділена на лоти (специфікації), Учасник може подати одну пропозицію на один або декілька лотів одночасно.
  • Пропозиції заповнюються окремо для кожного лоту. Учасник може подати не більше однієї пропозиції на одну закупівлю для безлотової закупівлі та не більше однієї пропозиції на один лот для багатолотової закупівлі.
  • Перейти на закладку “Пропозиції” та ознайомитись з деталями закупівлі та особливостями проведення процедури (Рис.2).

1

Рис.2

  • Для подачі пропозиції необхідно внести дані в обов’язкові поля і тоді кнопка Подати Пропозицію активується.
  • Обрати тип документів (публічні, приватні), натиснути Додати документ та прикріпити один або декілька файлів до пропозиції (Рис.3).

1

Рис.3

Зверніть увагу! В системі комерційних закупівель доступне масове завантаження файлів, що дозволяє зекономити час під час подачі пропозицій. Для цього просто оберіть всі необхідні файли і додайте їх.

  • Заповнити ціну в розрізі кожного матеріалу в полі "Вартість за одиницю".
  • Заповнити додаткові (не обов`язкові) поля Примітки учасника, Гарантія, міс, Строк поставки, тощо.
  • Вказати нецінові атрибути, якщо вони є на формі.
  • Заповнити графік оплат, за наявності. Графік оплат може бути обов’язковим, необов’язковим та може бути взагалі відсутнім на формі подачі пропозиції. Сумма відсотків при заповненні графіку оплат має дорівнювати 100% (Рис.4).

1

Рис.4

  • Зареєструвати пропозицію, натиснувши “Реєстрація пропозиції” (Рис.5).

1

Рис.5

  • Якщо в заповнених полях є помилка, то система виділить поле червоною рамкою й покаже відповідне повідомлення із зазначенням внесення необхідних змін.
  • Після успішної подачі пропозиції, з’явиться повідомлення "Пропозицію додано!" (Рис. 6).

1

Рис.6

  • Подані пропозиції можна переглянути в реєстрі Мої пропозиції (Рис.7).

1

Рис.7

Редагування пропозиції

  • Внести зміни в зареєстровану раніше пропозицію можна на етапі «ПЕРІОД ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ». Необхідно перейти за посиланням на сторінку Пропозиції та відредагувати параметри на формі початкових пропозицій.
  • Для цього можна скористатись одним з двох способів:

- Обрати відповідну закупівлю, та на закладці “Опис закупівлі” перейти до специфікації (лоту), на яку було подано пропозицію та натиснути кнопку “Редагувати пропозицію” - відбудеться автоматичний перехід на відповідний лот закладки Пропозиція, де можна внести зміни (Рис.8).

1

Рис.8

- Перейти до закупівлі на закладку Пропозиції, відредагувати дані та натиснути кнопку “Зберегти зміни” (Рис.9).

1

Рис.9

Внести зміни в початкову пропозицію можна тільки в тому випадку, якщо закупівля знаходиться в статусі «ПЕРІОД ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ». Дату і час початку та завершення можна побачити на стікері та в реєстрах Всі закупівлі, Мої пропозиції.

Скасування пропозиції

Для скасування пропозиції, необхідно обрати відповідну закупівлю на сторінці свого профілю . У вікні, яке відкриється, натиснути “Скасувати пропозицію”.

1

Рис.10

  • Пропозицію буде скасовано   і учасник отримає повідомлення в особистий кабінет та на електронну пошту (Рис.11).

1

Рис.11

Скасувати пропозицію можна тільки в тому випадку, якщо закупівля знаходиться в статусі «ПЕРІОД ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ» (Рис.12).

1

Рис.12

Дату і час завершення прийому пропозицій можна побачити в реєстрі Всі закупівлі в колонці Прийом пропозицій та на стікері закупівлі (Рис.13).

Рис.13

Остаточна пропозиція

Після проведення редукціону у Учасника є можливість уточнити свою ціну у відповідності з пониженням на етапі торгів або покращити її (можна вносити ціну по матеріалам, загальна вартість яких менша або не перевищує цінову пропозицію, вказану на етапі редукціону). За умови, що замовник не обрав налаштування Редагування остаточної специфікації після редукціону заборонено (Рис.14).

1

Рис. 14

Для цього після завершення редукціону:

  • перейдіть на форму тендера в статусі закупівлі “Визначення переможця
  • перейдіть на закладку Пропозиції в розділ “Остаточні пропозиції” (Рис.15).

Рис.15

  • В розділі “Остаточні пропозиції” Учаснику буде доступна власна пропозиція на редагування, якщо замовник не заборонив редагування пропозиції після редукціону.
  • Якщо остаточна пропозиція ще не підтверджена, то статус її буде «не підтверджена».

1

Рис.16

Треба перейти до кожного матеріалу та вказати уточнену ціну.
Система автоматично перерахує загальну вартість пропозиції та порівняє з пропозицією, запропонованою на етапі редукціону. Ціна, вказана в остаточній специфікації, має бути менша або рівна пропозиції редукціону, інакше система не дозволить підтвердити специфікацію (Рис.17).

1

Рис.17

Після натиснення на кнопку “Підтвердити специфікацію” з'явиться повідомлення . Статус специфікації зміниться на “Підтверджена”.

1

Рис.18

Замовником може прийматись до уваги також підтверджені остаточні пропозиції після редукціону. Таким чином учасники можуть на етапі Визначення переможця ще покращити свою ціну.

Замовник може вказати кінцевий термін уточнення специфікації по кожному лоту. Тоді на формі фінальних специфікацій буде відображено інформацію Специфікацію необхідно підтвердити до: дата і час (Рис.19).

1

Рис.19

Після завершення кінцевого терміну уточнення специфікації підтвердити чи змінити її буде неможливо.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо