Пропозиція на участь у закупівлі Е-Тендер

Як подати пропозицію, внести зміни в зареєстровану раніше пропозицію або скасувати пропозицію на участь у закупівлі.

Пропозиція на участь у закупівлі Е-Тендер

Порядок подачі пропозиції

 • Для того, щоб прийняти участь у закупівлі, Учасник обирає закупівлю, яка його зацікавить. Подати пропозицію можна тільки коли закупівля перебуває в статусі “Період прийому пропозицій”. 

1

 • Якщо закупівля була розділена на лоти (специфікації), Учасник може подати одну пропозицію на один або декілька лотів одночасно. Пропозиції заповнюються окремо для кожного лоту. Учасник може подати не більше однієї пропозиції на одну закупівлю для безлотової закупівлі та не більше однієї пропозиції на один лот для багатолотової закупівлі.

 • Перейти на закладку “Пропозиції” та ознайомитись з деталями закупівлі та особливостями проведення процедури

1

Для подачі пропозиції необхідно внести дані в поля:

 • Прикріпити документи, натиснувши кнопку Додати файл.

 • Вказати “Аванс” (якщо вказано до закупівлі).

 • Вказати “Відтермінування” (якщо вказано до закупівлі).

 • Заповнити ціну в розрізі кожного матеріалу в полі "Вартість за одиницю".

 • Зареєструвати пропозицію, натиснувши “Реєстрація пропозиції”.

1


Зверніть увагу! В тендерній системі доступне масове завантаження файлів, що дозволяє Вам зекономити час під час подачі пропозицій. Для цього просто оберіть всі необхідні файли і додайте їх.

 • Якщо в заповнених полях є помилка, то система виділить поле червоною рамкою й покаже відповідне повідомлення із зазначенням внесення необхідних змін.

 • Після успішної подачі пропозиції, з’явиться повідомлення "Пропозицію подано!"

Редагування пропозиції

 • Внести зміни в зареєстровану раніше пропозицію можна на етапі “Період прийому пропозицій”. Необхідно перейти за посиланням на сторінку Пропозиції та відредагувати один з параметрів: Ціна, Аванс або Відтермінування. 
 • Для цього можна скористатись одним з двох способів: брати відповідну закупівлю, та на закладці “Опис закупівлі” перейти до специфікації (лоту), на яку було подано пропозицію та натиснути кнопку “Редагувати пропозицію” - відбудеться автоматичне перенаправлення на відповідний лот закладки Пропозиція, де можна внести зміни.

  1

  Перейти до закупівлі на закладку Пропозиції, відредагувати дані та натиснути кнопку “Зберегти зміни”.

  1

  1

  Внести зміни в початкову пропозицію можна тільки в тому випадку, якщо закупівля знаходиться в статусі "Період прийому пропозицій" тобто в період з дати та часу "Початку прийому пропозицій" по дату та час "Завершення прийому пропозицій".
  Скасування пропозиції

  Для відміни пропозиції, необхідно обрати відповідну закупівлю на сторінці свого профіля. У вікні, яке відкриється натисніть “Скасувати пропозицію”.

  1

  • Пропозицію буде скасовано і Учасник отримає повідомлення

   Відмінити пропозицію можна тільки в тому випадку, якщо закупівля знаходиться в статусі "Очікування пропозиції", тобто в період з дати та часу "Початку прийому пропозицій" по дату та час "Завершення прийому пропозицій". Після відміни пропозиції, Користувач має право повторно подати пропозицію.

   Остаточна пропозиція

   Після проведення редукціону у Учасника є можливість уточнити свою ціну у відповідності з пониженням на етапі торгів або покращити її (можна вносити ціну по матеріалам, загальна вартість яких менша або не перевищує цінову пропозицію, вказану на етапі редукціону).

   Для цього після завершення редукціону:

   • перейдіть на форму тендера

   • статус закупівлі “Визначення переможця”

   • перейдіть на закладку Пропозиції

    1

    В розділі “Остаточні пропозиції” Учаснику буде доступна власна пропозиція на редагування.
    Якщо остаточна пропозиція ще не підтверджена, то статус її буде відповідно “не підтверджена”. 1
    Треба перейти до кожного матеріалу (натиснути на його найменування в таблиці) та ввести уточнену ціну.
    1
    Система автоматично перерахує загальну вартість пропозиції та порівняє з пропозицією, запропонованою на етапі редукціону. Ціна, вказана в остаточній специфікації, має бути менша або рівна загальній пропозицій редукціону, інакше система видасть помилку.
    1
    Після натиснення на кнопку “Підтвердити специфікацію” з'явиться повідомлення

    Статус специфікації зміниться на “Підтверджена”.
    1

    Замовником може прийматись до уваги також підтверджені остаточні пропозиції після редукціону. Таким чином Учасники можуть на етапі Визначення переможця ще покращити свою ціну.


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо