Як працювати з реєстром «Працівники організації»

Дізнаєтеся: як передати повноваження іншому менеджеру; як заблокувати/активувати менеджера організації; як підтвердити приєднання нового менеджера організації.

Як працювати з реєстром «Працівники організації»

Реєстрдоступний на перегляд та внесення змін Головній особі організації. Щоб відкрити його, необхідно обрати менюта перейти на закладку

Як передати повноваження ГО іншому менеджеру

В цьому реєстрі є список зареєстрованих менеджерів організації. Головна особа має ознаку ТАК в колонці . Для того, щоб змінити головну особу організації в колонці необхідно натиснути, повноваження ГО будуть передані обраному менеджеру та зміниться вигляд реєстру.


Після перезавантаження сторінки він зникне у менеджера, який передав свої повноваження ГО іншому працівникові організації.

Увага! Просто зняти с себе повноваження ГО неможливо, їх можна тільки передати іншому співробітнику організації. При спробі це зробити, система повідомить про помилку.

 

Як заблокувати/активувати менеджера організації 

Заблоковані менеджери організації в реєстрівиділені червоним кольором. 

 Для розблокування менеджера організації слід натиснути в колонці . При активації менеджера система повідомить, що користувача додано як співробітника організації та він зможе приймати участь у закупівлях.

 

При розблокуванні менеджер отримає листа в особистий кабінет та на електронну пошту з інформуванням

 

Для блокування менеджера організації слід натиснути в колонці.

При блокуванні менеджера система повідомить, що користувача від'єднано від організації як співробітника та він не зможе приймати участь у закупівлях.

 

При блокуванні менеджер отримає листа в особистий кабінет та на електронну пошту з інформуванням

Увага! Головна особа організації не може заблокувати сама себе, при спробі це зробити система повідомить про помилку.

 

Як підтвердити приєднання нового менеджера організації

При приєднанні нового менеджера організації ГО особа організації отримає листа на електронну пошту та в особистий кабінет.  


В особистому кабінеті запит про приєднання можна знайти в реєстрі на закладці .

 

 Необхідно перейти за посиланням з листа запиту на приєднання до організації до реєстру Працівники організації та прийняти рішення.

 

 Для активації нового менеджера слід натиснути  в колонці . 

Про приєднання до організації співробітник отримає листа в особистий кабінет та на електронну пошту та зможе прийняти участь у торгах в ТС від імені організації. 

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо