Перед початком роботи необхідно ввійти в особистий кабінет постачальника, натиснувши кнопку "Вхід", використавши власний логін і пароль для входу в систему (Рис.1).
Рис.1
Для того щоб знайти закупівлю у переліку тендерів необхідно зайти в меню "Всі закупівлі" та знайти її за допомогою (Рис.2):
- фільтрування (розширеного пошуку)
, ввівши розширені параметри пошуку закупівлі
- швидкого пошуку
по номеру, назві замовника, коду ЄДРПОУ;
- або вибрати її з реєстру закупівель, знайшовши тендер в переліку вручну.
Рис.2
Учасник може прийняти участь у закупівлі статус якої . Знайшовши необхідний тендер, потрібно натиснути на його назву.
Рис.3
Відкриється форма детального перегляду закупівлі. Для того, щоб подати пропозицію, необхідно зайти на закладку опис закупівлі та натиснути кнопку (Рис.4).
Рис.4
або одразу перейти на закладку пропозиції, де знаходиться форма подачі пропозиції (Рис.5).
Рис.5
При подачі пропозиції Учасник має завантажити документи, що стосуються його пропозиції, на вимогу замовника, які будуть розглядатися при прийнятті рішення про перемогу в торгах.
Для цього слід обрати тип документа публічні та використати кнопку для додавання документів (Рис.6).
Рис.6
Для подачі пропозиції необхідно вказати вартість за одиницю по кожному матеріалу. Загальна вартість закупівлі буде автоматично розрахована системою (Рис.7).
Рис.7
Під кожним матеріалом є можливість додати примітки Учасника та вказати гарантію, строк якої вказується у місяцях (Рис.8).
Рис.8
Після того, як будуть проставлені всі ціни так коментарі, необхідно натиснути кнопку .
Якщо в закупівлі є декілька специфікацій, Учасник може подати пропозицію по тим, які його цікавлять. Але слід пам’ятати, що по кожній специфікації (лоту) буде призначено та проведено окремий тендер в системі.
До кінця періоду подачі пропозицій учасник може відредагувати свою пропозицію. При редагуванні можна додати або видалити завантажені документи, а також змінити вартість кожного з матеріалів специфікації. Для того, щоб зберегти внесені дані необхідно натиснути і пропозиція буде оновлена. Слід звернути увагу на суму пропозиції - вона зміниться.
При необхідності можна скасувати пропозицію, натиснувши кнопку . Після скасування пропозиції у Учасника є змога повторно подати пропозицію, поки не закінчиться період подачі пропозицій. Після закінчення періоду подачі пропозицій змінити пропозицію вже буде неможливо.
Всі пропозиції, в який Учасник бере участь та подає свої пропозиції будуть збережені в реєстрі особистого кабінету користувача (Рис.9).
Рис.9
Всі дії, що стосуються подачі пропозиції та її зміни відображені в системних повідомленнях в реєстрі Повідомлення – Системні Рис.10).
Рис.10
Якщо після подачі пропозиції, замовник внесе зміни в закупівлю, то учасники, які вже подали пропозиції мають їх підтвердити. Повідомлення буде надіслано в особистий кабінет та на електронну пошту.
Рис.11
У Вас є можливість :
- підтвердити дійсність пропозиції,
- оновити пропозицію,
- відкликати пропозицію.
Зверніть увагу! Якщо Ви не вчините відповідну дію до закінчення строку подання пропозицій, Ваша пропозиція буде вважатися відкликаною.
На формі подачі пропозиції також буде відображено інформування про необхідність підтвердження дійсності пропозиції (Рис.12).
Рис.12
Також на формі можна побачити статус пропозиції: пропозицію не підтверджено, це означає, що її актуальність необхідно підтвердити до закінчення терміну подачі пропозицій.
Подати свої пропозиції на головну закупівлю можуть всі учасники, які зареєстровані в системі, на ітераційні торги мають право подати свою пропозицію лише ті, яких кваліфікував Замовник в головній закупівлі
Перелік кваліфікованих учасників можна знайти на закладці Рамкова угода в торгах типу Рамкова угода (Рис.13).
Рис.13
Якщо під стікером закупівлі учасник бачить попередження: Подача пропозиції доступна для учасників, які пройшли кваліфікацію замовником в рамковій угоді, то необхідно перед подачею пропозиції переконатись, чи є організація учасника в списку кваліфікованих учасників. Для некваліфікованих учасників подача на ітераційні торги неможлива (Рис.14).
Рис.14
При публікації нових ітераційних торгів, всі кваліфіковані учасники отримують повідомлення в особистий кабінет та на електронну пошту (Рис.15).
Рис.15