Як правильно подати пропозицію Учаснику для участі в торгах

Детальний опис подачі пропозиції для участі в торгах.

Як правильно подати пропозицію Учаснику для участі в торгах

Перед початком роботи необхідно увійти в особистий кабінет постачальника, натиснувши кнопку використавши власний логін і пароль для входу в систему.

1

Для того, щоб знайти закупівлю у переліку тендерів необхідно зайти в меню "Всі закупівлі" та знайти її за допомогою:

  • Фільтрування (розширеного пошуку) , ввівши необхідні параметри пошуку закупівлі.
  • Швидкого пошуку за номером закупівлі , якщо він відомий,
  • або вибрати її з реєстру закупівель, знайшовши тендер в переліку вручну.

1

Учасник може прийняти участь у закупівлі статус якої . Знайшовши необхідний тендер, потрібно натиснути на його назву.

1

Відкриється форма детального перегляду закупівлі. Для того, щоб подати пропозицію, необхідно зайти на закладку опис закупівлі та натиснути кнопку

1

або одразу перейти на закладку пропозиції, де знаходиться форма подачі пропозиції.

1

У верхній частині є інформація про тип процедури за яким буде проведено закупівлю та її особливості.

1

Якщо доступні поля Аванс та Відтермінування на формі подачі пропозиції, їх необхідно заповнити, враховуючи правила встановлені в системі.

1

В закупівлях з авансом і відтермінуванням потрібно враховувати, що аванс не може перевищувати зазначений і бути більше 100%, а відтермінування не може бути менше зазначеного і більше 90 днів. Також поля можуть бути пусті, але обов'язкові до заповнення, тоді Аванс та Відтермінування можуть бути будь-якими в рамках дозволених системою. Зверніть увагу, що вказані значення авансу та відтермінування впливають на приведену ціну, з якою ви вийдете на редукціон. Тому покращуючи значення авансу та відтермінування, ви покращуєте приведену ціну.  Вказуючи вартість, необхідно звернути увагу на валюту та примітку (включаючи ПДВ чи без ПДВ) біля поля Сума пропозиції.

Також на формі подачі пропозиції можна побачити максимально можливий до оплати аванс без підписання договору поруки, який вираховується в залежності від даних, внесених в поля Власний капітал, грн. та Основні засоби, грн. в профілі організації, тому потурбуйтесь про актуальність цих значень в поточному звітному періоді.


Якщо сума пропозиції буде більше максимально можливого до оплати авансу без підписання договору поруки, Учаснику буде запропоновано погодитись на підписання договору поруки чи зменшити розмір авансу.


Ознайомитись з договором поруки можна натиснувши 

1

При подачі пропозиції Учасник має завантажити документи фінансової звітності за останній звітній період, необхідний для визначення остаточного авансу та прийнятті рішення про перемогу в торгах.

Для цього слід використати кнопкудля додавання нових документів та   для видалення раніше прикладених.

Для подачі пропозиції необхідно проставити ціни по кожному матеріалу. Вартість закупівлі буде автоматично перерахована по приведеній ціні відповідно до кожного матеріалу.

1

1

Увага! Для закупівель у валюті, сума пропозиції вказується у валюті лоту. На формі подачі пропозиції можна побачити суму пропозиції перераховану у гривню, згідно курсу валюти лоту, встановленого в системі при її публікації.

1

Якщо при створенні закупівлі Замовник вказав, що існує можливість подати пропозицію у валюті, можливість вказати % валютної складової ціни для можливості перерахунку, або можливість пропозиції аналогу, то у Учасника є можливість вказати валюту до якої здійснюється прив'язка ціни, відсоток валютної складової в ціні товару та пропозицію аналогу.

1

Також під кожним матеріалом є можливість додати примітки Учасника та вказати гарантію, строк якої вказується у місяцях. 


Після того, як будуть проставлені всі ціни так коментарі, необхідно натиснути кнопку 

 Якщо в закупівлі є декілька специфікацій, Учасник може подати пропозицію по тим, які його цікавлять. Але слід пам'ятати, що по кожній специфікації (лоту) буде призначено та проведено окремий тендер в системі.

До кінця періоду подачі пропозицій учасник може відредагувати свою пропозицію. При редагуванні можна додати або видалити завантажені документи, а також змінити вартість кожного з матеріалів специфікації. Для того, щоб зберегти внесені дані необхідно натиснути і пропозиція буде оновлена. Слід звернути увагу на суму пропозиції - вона зміниться.

При необхідності можна скасувати пропозицію, натиснувши кнопку . Після скасування пропозиції у Учасника є змога повторно подати пропозицію, поки не закінчиться період подачі пропозицій. Після закінчення періоду подачі пропозицій змінити пропозицію вже буде неможливо.

Всі пропозиції, в який Учасник бере участь та подає свої пропозиції будуть збережені в реєстрі  особистого кабінету користувача.

1

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо