Як правильно заповнити остаточну специфікацію Учасника

Як правильно заповнити остаточну специфікацію Учасника

Перед початком роботи необхідно пройти авторизацію в системі комерційних закупівель, використавши власний логін і пароль для входу в систему (Рис.1).

Рис.1

Для того щоб знайти закупівлю у переліку тендерів необхідно зайти в меню "Всі закупівлі" та знайти її за допомогою:

  • фільтрування (розширеного пошуку)  , ввівши необхідні параметри пошуку закупівлі;
  • швидкого пошуку  ;
  • або вибрати її з реєстру закупівель, знайшовши тендер в переліку вручну (Рис.2).

1

Рис.2

Фінальну специфікацію можна підтвердити тільки, якщо:

1. Закупівля знаходиться в статусі Визначення переможця. В іншому статусі підтвердження специфікація неможливе.

2. Замовник не заборонив зміну ціни після завершення торгів. Цю ознаку можна побачити в описі закупівлі по кожному лоту (Рис.3).

1

Рис.3

3. Крайній термін підтвердження специфікації ще не закінчився. Якщо замовник вказує цей параметр, він відображається на формі Остаточних пропозицій в полі Специфікацію необхідно підтвердити до: дата і час (Рис.4).

1

Рис.4

Замовник може змінити крайній термін уточнення специфікації, тоді в ОК та на електронну пошту прийде повідомлення (Рис.5).

Рис.5 

Для того, щоб заповнити остаточну специфікацію, необхідно зайти на закладку пропозиції та відкрити необхідний лот (Рис.6).

1

Рис.6

При заповненні остаточної специфікації  Учасник  має змогу додати документ, для цього слід використати кнопку .

Далі необхідно проставити ціни по кожній позиції. Загальна вартість за вказану кількість од. вим. буде автоматично перерахована для кожного матеріалу, як і Загальна вартість лоту. Необхідно врахувати, що Загальна вартість фінальної специфікації лоту не повинна перевищувати розмір поданої раніше пропозиції (крім типу процедури Торги на продаж).

В комерційних закупівлях розроблено не тільки ручне внесення цін на формі фінальних специфікацій, а й оновлення за допомогою файлу.

Для цього слід вивантажити специфікацію, відредагувати ціни та імпортувати дані в систему. Збереження змін виконується при натисненні кнопки (Рис.7).

Рис.7

Якщо при створенні закупівлі Замовник вказав, що існує можливість вказати % валютної складової в ціни товару, або можливість пропозиції аналогу, то у Учасника є можливість вказати валюту до якої здійснюється прив'язка ціни, відсоток валютної складової в ціні товару та пропозицію аналогу. Також під кожним матеріалом є можливість додати примітки Учасника та вказати гарантію, строк якої вказується у місяцях (Рис.8).

Зверніть увагу! На цьому етапі корегування нецінових критеріїв і графіку оплат недоступне.

1

Рис.8

Після того, як будуть проставлені всі ціни та коментарі, необхідно натиснути кнопку . Після цієї дії Замовник побачить, що специфікацію підтверджено, так як її статус зміниться з на .

Зверніть увагу! В закупівлях з одним матеріалом та в попозиційних торгах, фінальні специфікації можуть бути підтверджені автоматично системою, згідно вказаних на торгах цін.

Відредагувати остаточну специфікацію можливо, поки закупівля знаходиться в статусі ,не сплив час на підтвердження остаточної специфікації, та редагування після торгів не заборонене. Для цього необхідно відкрити збережену остаточну специфікацію, внести зміни та натиснути кнопку .

Замовник в своєму кабінеті одразу після заповнення учасником остаточної специфікації може побачити додані файли, ціни та коментарі кожного учасника та керуватись цією інформацією при визначенні переможця.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо