Як правильно заповнити остаточну специфікацію Учасника

Опис процесу заповнення специфікації Учасника.

Як правильно заповнити остаточну специфікацію Учасника

Перед початком роботи необхідно ввійти в особистий кабінет постачальника, натиснувши кнопку , використавши власний логін і пароль для входу в систему.

1

Для того щоб знайти закупівлю у переліку тендерів необхідно зайти в меню "Всі закупівлі" та знайти її за допомогою:

  • фільтрування (розширеного пошуку) , ввівши необхідні параметри пошуку закупівлі
  • швидкого пошуку за номером закупівлі , якщо він відомий,
  • або вибрати її з реєстру закупівель, знайшовши тендер в переліку вручну.

1

Учасник може прийняти участь у закупівлі статус якої , статус закупівлі в реєстрі   можна побачити в колонці . Знайшовши необхідний тендер, потрібно натиснути на його назву.

1

Відкриється форма детального перегляду закупівлі. Для того, щоб заповнити остаточну специфікацію, необхідно зайти на закладку пропозиції та вибрати необхідний лот, якщо їх декілька.

1

При подачі пропозиції Учасник має завантажити документи фінансової звітності за останній звітній період, необхідний для визначення остаточного авансу та прийнятті рішення про перемогу в торгах. При заповненні остаточної специфікації він має змогу змінити чи доповнити список документів за необхідності. Для цього слід використати кнопку для додавання нових документів та для видалення раніше прикладених.

1

Також необхідно проставити ціни по кожному матеріалу. Вартість закупівлі буде автоматично перерахована по приведеній ціні відповідно до кожного матеріалу. Необхідно врахувати, що сума цін по кожній позиції специфікації не повинна перевищувати розмір поданої раніше пропозиції (крім типу процедури Аукціон).

1

Якщо при створенні закупівлі Замовник вказав, що існує можливість подати пропозицію у валюті, можливість вказати % валютної складової в ціни товару, або можливість пропозиції аналогу, то у Учасника є можливість вказати валюту до якої здійснюється прив'язка ціни, відсоток валютної складової в ціні товару та пропозицію аналогу.

Також під кожним матеріалом є можливість додати примітки Учасника та вказати гарантію, строк якої вказується у місяцях. 

Після того, як будуть проставлені всі ціни та коментарі, необхідно натиснути кнопку . Після цієї дії Замовник побачить, що специфікацію підтверджено, так як її статус зміниться з на 

Відредагувати остаточну специфікацію можливо, поки закупівля знаходиться в статусі  та не сплив час на підтвердження остаточної специфікації, визначений Замовником.  Для цього необхідно відкрити збережену остаточну специфікацію, внести зміни та натиснути .

Замовник в своєму кабінеті одразу після заповнення учасником остаточної специфікації може побачити додані файли, ціни та коментарі кожного учасника та керуватись цією інформацією при визначенні переможця.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо