Як зареєструватися в системі Е-Тендер

Реєстрація та авторизація Головної особи.

Як зареєструватися в системі Е-Тендер

Для того щоб розпочати роботу на електронному майданчику E-TENDER в ролі Постачальника, необхідно зайти на сайт та пройти процедуру реєстрації. Процес реєстрації починається з натискання кнопки «Реєстрація» (Рис.1).

Рис.1

Створення облікового запису користувача розпочинається із заповнення веб-форми. Після заповнення веб-форми та натискання кнопки «Зареєструватись» на вказану Постачальником електронну адресу приходить повідомлення з посиланням на активацію облікового запису. Після того, як користувач перейшов за посиланням, він отримує можливість зайти в систему під власним логіном та паролем, в подальшому продовжити створення власного кабінету Постачальника.

1

Рис.2

Далі відображається інформативне вікно щодо переходу на електронну адресу для підтвердження активації  облікових даних (Рис.3).

1

Рис.3

В повідомленні, що надійшло на електронну адресу, необхідно натиснути на кнопку «Особистий кабінет» (Рис.4).

1

Рис.4

Вказати логін та пароль (Рис.5).

Рис.5

На другому етапі реєстрації Постачальнику необхідно обрати реєстраційно-правову форму та код ЕДРПОУ (Рис.6).

1

Рис.6

Далі заповнити форму, поля, які виділені червоним кольором, є обов’язковими для заповнення. Після заповнення форми, необхідно підтвердити організацію та натиснути кнопку «Створити профіль» (Рис.7).

Рис.7

Далі погодитись з «Угодою користувача» та додатком до угоди (Рис.8,9).

Рис.8

Рис.9

Вказані користувачем дані будуть надіслані на модерацію. Після опрацювання даних спеціалістом майданчика, користувач отримає повідомлення на електронну пошту про успішне проходження реєстрації.

Після успішного завершення реєстрації, Користувач має можливість ознайомитися з роботою майданчика в тестовому режимі (Рис. 10).

1

Рис.10

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо