Як зареєструватися в системі Головній особі

Реєстрація та авторизація Головної особи.

Як зареєструватися в системі Головній особі

Для того, щоб брати участь у закупівлях, необхідно зареєструватись в тендерній системі. Спочатку реєструється Головна особа, а потім, за необхідності, можуть зареєструватися Уповноважені особи організації, по спрощеній схемі. Головна особа реєструється, пройшовши 3 кроки для створення власного кабінету:

Крок 1. Реєстрація облікового запису

  • Натисніть кнопку  
  • Заповніть веб-форму реєстрації, вписавши свої контактні дані. Використовуйте актуальну адресу електронної пошти, адже на неї буде приходити вся інформація щодо тендерів.

Зверніть увагу! Поля, відзначені червоним, є обов'язковими для заповнення.

При введенні паролю зверніть увагу на підказку: пароль має містити тільки латинські символи, хоча б одну літеру верхнього та нижнього регістра, та один нелітеральний знак (цифра або символ).

  • Після заповнення веб-форми та натиснення кнопки Зареєструватися на вказану електронну адресу приходить повідомлення з посиланням на активацію облікового запису.

Після того, як користувач перейшов за посиланням, він отримує можливість зайти в систему під власним логіном (e-mail) та паролем та продовжити створення власного кабінету Постачальника.

Зверніть увагу! Активація облікового запису обов'язкова. Якщо ви не отримали листа після реєстрації, будь ласка, перевірте папку спам. За необхідності посилання активації можна отримати повторно. Для цього необхідно зайти на сайт тендерної системи, натиснути кнопку  у верхній панелі

На формі Авторизації слід натиснути кнопку  та ввести в поле Email адресу електронної пошти, яку була зареєстрована в ТС, та натиснути кнопку

 

Крок 2. Заповнення даних організації

  • Оберіть Вашу реєстраційно-правову форму, вкажіть свій код ЄДРПОУ.

  • ЯКЩО Постачальник не був раніше зареєстрований, система запропонує заповнити спеціальну форму. Поля, які виділені червоним кольором, є обов'язковими для заповнення.

  • Введіть реєстраційні дані підприємства і дані контактної особи, додайте документи фінансової звітності, які є обов'язковими

Документи можна додати натиснувши кнопку.

Зверніть увагу! Ви можете додатково вказати адресу для кореспонденції, на яку будуть направлятись бухгалтерські та будь-які інші документи.
  • Також для створення профілю необхідно додати хоча б одну підписку на класифікатор. Натисніть кнопку , почніть вводити пошуковий запит назви класифікатора, та оберіть його зі списку.

Ви можете оформити довільну кількість підписок та отримувати інформацію за по закупівлям, які плануються за обраними класифікаторами.


  • Після коректного заповнення форми, натисніть та отримаєте можливість користуватись всіма функціями власного кабінету.

Крок 3. Авторизація та початок роботи в системі

  • В подальшому для входу в систему Користувачу необхідно обрати вкладку горизонтального меню та ввести логін (e-mail) та пароль, які були надані при заповнені веб-форми.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо