НАВЧАННЯ тендери

Покрокові інструкції щодо здійснення роботи в системі ProZorro, записи вебінарів, відповіді на найактуальніші питання та поради експертів ринку держзакупівель, а також багато інших корисних матеріалів, необхідних для успішної участі в державних та комерційних тендерах ProZorro.

НАВЧАННЯ тендери
Prozorro Market - це просто!
Prozorro Market
Ви сумніваєтесь, що готові поставляти свої товари чи послуги державним організаціям? Можливо вже час спробувати? Для цього є зручний інструмент. Ми підготували відео, у якому розповідаємо як працює Прозорро Маркет, з потенційним обсягом закупівель у 20 млрд. грн.
Інструкція. Аномально низька ціна
Закупівля
Що це таке та як вираховується. Хто і в яких процедурах розраховує. Розрахунок аномально низької ціни на початку аукціону. Розрахунок аномально низької ціни за результатами аукціону. Що робити, якщо ваша ціна аномально низька та як обґрунтувати. Дії Замовника.
Інструкція. ЯК НА МАЙДАНЧИКУ ЗАСТОСОВУЮТЬ 24 ГОДИНИ
Закупівля
Якщо замовник під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявить невідповідність, він розміщує повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей на майданчику Е-Тендер. Як це відбувається технічно показали у статті.
Вебінар. 5 порад для для участі в публічних закупівлях від E-Tender
Підготовка
Сьогоднішній час зробив виклик багатьом компаніям, сферам бізнесу в подальшому розвитку їхнього майбутнього – вихід на нові ринки збуту, отримання прибутку від замовлення, продаж товару широкому колу замовників. Усе це стало наразі не настільки доступним та легким у виконанні. Та вихід є – усе це можна реалізувати у системі Прозорро. Саме вона надає можливість через авторизований майданчик Е-Тендер, здобути нові замовлення від державних замовників та отримати новий досвід в онлайн торгах.
Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо
Час дії тендерної пропозиції
Протягом якого часу дійсні тендерні пропозиції?
До розділу порад