БІЗНЕС У PROZORRO MARKET 2.0: ДОДАВАННЯ ТА КВАЛІФІКАЦІЯ ТОВАРУ У КАТАЛОГ

БІЗНЕС У PROZORRO MARKET 2.0: ДОДАВАННЯ ТА КВАЛІФІКАЦІЯ ТОВАРУ У КАТАЛОГ

Кваліфікація у Прозорро Маркет за новою процедурою

З 15 грудня 2020 року відбувся запуск оновленої версії державного онлайн-магазину, який отримав назву Prozorro Market 2.0. Ключовим елементом змін стала нова процедура кваліфікації (акредитації до електронних каталогів) постачальників.  Процедура тепер електронізована і відбувається безпосередньо у системі Прозорро. Заново кваліфікуватися мають усі постачальники, включаючи тих, хто вже проходив її за старими правилами.  Відбір до каталогів триватиме протягом трьох років.

Подати заявку на кваліфікацію можна буде після реєстрації на електронному майданчику Е-Тендер (без реєстрації ви не зможете виконати всі наступні кроки).

Далі, на майданчику Е-Тендер потрібно зайти у новий розділ “Оголошені відбори” (мал.1). В цьому розділі розміщені оголошення ЦЗО. Кожний запис - це відбір. Користувачі можуть бачити статус відбору, дату кінцевого строку подачі заявок, код товару. 

мал.1

Постачальник може зайти у цікавий йому відбір та подати заявку на кваліфікацію у е каталог Prozorro Market та завантажити підтверджуючі документи.

Щоб успішно пройти кваліфікацію, потрібно підтвердити досвід постачання товарів тієї категорії, до якої подається заявка. Підтвердженням досвіду буде надання :

  • 10 видаткових (або податкових) накладних; 
  • або 3 угод у Prozorro зі звітами про виконані договори;
  • або 3 угоди з замовниками, укладені через е-каталог.

Для деяких категорій потрібно надати документи, які підтверджують наявність матеріально-технічної бази та ліцензію на торгівлю цими товарами.  Копії документів, які подаються на кваліфікацію, мають бути завірені.
Більше про процедуру проходження кваліфікації читайте у матеріалах: 

Додати товар на “поличку”

Після того, як постачальник отримає акредитацію у відповідний каталог, він зможе розміщувати там свої пропозиції. Алгоритм додавання пропозиції на майданчику Е-Тендер є дуже простим:

Перше. Знайти потрібний код класифікатору за допомогою пошуку або фільтру «Мої категорії» (мал.1). Обрати за описом потрібний вам товар, торгову марку.

Друге. Натиснути “Ваші пропозиції”  і  заповнити обов'язкові поля (мал.2).

Останнє - створити пропозицію (мал.3).

Існує альтернативний спосіб завантаження пропозиції товару в каталог - за допомогою Excel. Докладніше ознайомитися з ним можна у відео-інструкції “Як постачальнику додати пропозицію в Prozorro Market на E-Tender”.


Ви завантажили свою пропозицію товару у каталог - очікуйте замовлень! Про те як опрацьовувати замовлення, читайте у матеріалі “Бізнес у Prozorro Market 2.0: робота із запитами замовників”.

Нагадаємо, що у Прозорро Маркет 2.0 комісія за користування системою становить:

  • 3 % суми договору про закупівлю, якщо вартість закупівлі не більш як 50 тис гривень;
  • 2 % суми договору про закупівлю, але не більш як 3 400 гривень, якщо вартість закупівлі не більш як 200 тис. гривень;
  • 1 % суми договору про закупівлю, але не більш як 3 400 гривень, якщо вартість закупівлі більш як 200 тис. Гривень. Постачальники будуть сплачувати комісію — але лише в разі підписання угоди.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся за контактами:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо