БІЗНЕС У PROZORRO MARKET 2.0: РОБОТА ІЗ ЗАПИТАМИ ЗАМОВНИКІВ

БІЗНЕС У PROZORRO MARKET 2.0: РОБОТА ІЗ ЗАПИТАМИ ЗАМОВНИКІВ

У Prozorro Маркет тепер є два варіанти проведення закупівлі:

  • пряме замовлення - до 50 тис. грн.;
  • “запит ціни пропозицій” - до 200 тис. грн (для монополістів - до 1 млн грн).

Правила робота з прямими замовленнями для постачальників не змінились: отримуєте повідомлення від замовника, узгоджуєте нюанси угоди, підписуєте угоду. 

“Запит ціни пропозицій” - нова процедура у Прозорро Маркет. Така закупівля відбувається дещо складніше. Особливість в наступному: замовник надсилає всім акредитованим постачальникам запит зі своєю пропозицією ціни на товар. Тобто, якщо у вас уже є розміщений товар в електронному каталозі, ви можете отримати запит, в якому буде ціна нижче тієї, що була вказана в оголошенні у електронному каталозі. У системі Е-Тендер такий запит буде знаходитись у вкладці “Мої повідомлення”.  У запиті замовник зазначає:

  • кількість товару;
  • строки та місце поставки;
  • очікувану вартість
  • кінцеву дату строку подання пропозицій. 

 

Повідомлення з таким запитом замовника отримають всі постачальники, які акредитовані у даній категорії. Кожен постачальник може прийняти пропозицію чи проігнорувати. Якщо ви вирішили прийняти запит, потрібно у вікні “Реєстрація пропозицій” (мал.1) вказати свою пропозицію (вона може бути нижчою, ніж зазначив замовник у своєму запиті) та обрати продукт.

мал.1 

Після закінчення періоду подання пропозицій, закупівля переходить у статус “кваліфікація переможця” - система автоматично визначає переможцем постачальника, який запропонував найменшу ціну. Постачальнику приходить сповіщення про те, що він став переможцем. На цьому етапі постачальник може підтвердити або відмовився від своєї пропозиції (мал.2).

мал.2

У разі відмови, система обирає наступну за ціною пропозицію іншого постачальника.

Коли один з постачальників погодиться стати переможцем - замовник отримає повідомлення, то про це приходить повідомлення замовнику. Він також підтверджує свій намір. Далі, сторони мають підписати угоду не пізніше, ніж через десять календарних днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в системі PROZORRO. Якщо угода не підписана протягом 10 днів - закупівля відміняється.   

У процедурі “Запит ціни пропозицій” постачальник не може ставити запитання до замовника, написати вимогу або подати скаргу до Антимонопольного комітету.   

Нагадаємо, що у Прозорро Маркет 2.0 комісія за користування системою знижена і становить 3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн. Постачальники будуть сплачувати комісію — але лише вразі підписання угоди.

Читайте також: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо