Інструкція. Реєстрація та авторизація Постачальника на «Е-Тender.UA»

Інструкція. Реєстрація та авторизація Постачальника на «Е-Тender.UA»

Для того щоб розпочати роботу на електронному майданчику E-TENDER в ролі Постачальника, необхідно зайти на сайт та пройти процедуру реєстрації. Процес реєстрації починається з натискання кнопки «Реєстрація» (Рис.1).

  

Рис.1

Створення облікового запису користувача розпочинається із заповнення веб-форми. Після заповнення веб-форми та натискання кнопки «Зареєструватись» на вказану Постачальником електронну адресу приходить повідомлення з посиланням на активацію облікового запису. Після того, як користувач перейшов за посиланням, він отримує можливість зайти в систему під власним логіном та паролем, в подальшому продовжити створення власного кабінету Постачальника.

1

Рис.2

Далі відображається інформативне вікно щодо переходу на електронну адресу для підтвердження активації  облікових даних (Рис.3).

1

Рис.3

В повідомленні, що надійшло на електронну адресу, необхідно натиснути на кнопку «Особистий кабінет» (Рис.4).

Рис.4

Вказати логін та пароль (Рис.5).

1

Рис.5

На другому етапі реєстрації Постачальнику необхідно обрати реєстраційно-правову форму та код ЕДРПОУ (Рис.6).

1

Рис.6

Далі заповнити форму, поля, які виділені червоним кольором, є обов’язковими для заповнення. Після заповнення форми, необхідно підтвердити організацію та натиснути кнопку «Створити профіль» (Рис.7).

1

1

1

Рис.7

Далі погодитись з «Угодою користувача» та додатком до угоди (Рис.8,9).

1

Рис.8

1

Рис.9

Вказані користувачем дані будуть надіслані на модерацію. Після опрацювання даних спеціалістом майданчика, користувач отримає повідомлення на електронну пошту про успішне проходження реєстрації.

Після успішного завершення реєстрації, Користувач має можливість ознайомитися з роботою майданчика в тестовому режимі (Рис. 10).

1

Рис.10

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо