Інструкція. ЯК НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР ЗАСТОСОВУЮТЬ 24 ГОДИНИ

Інструкція. ЯК НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР ЗАСТОСОВУЮТЬ 24 ГОДИНИ

Змінений закон наразі передбачив додаткові 24 години для виправлення помилок учасником у своїх документах в системі Prozorro. Та норма має ряд певних особливостей, які слід врахувати сторонам. Як визначає закон, замовник не пізніше ніж за 2 робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, має опублікувати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель.

Так, замовник у системі Прозорро формує запит щодо надання документів учасником, який знаходиться на кваліфікації. Учасник у свою чергу протягом 24 годин з моменту публікування такого запиту завантажує документи в систему. Для завантаження документів, учасник може обирати усі типи, окрім цінової пропозиції та кошторису. Та учасник без сформованого запиту, немає можливість завантажувати будь-який документ.

Особливості застосування норми про 24 години

Закон про закупівлі передбачає можливість для учасника виправити помилки тільки у відкритих торгах та конкурентному діалозі.

  • Учасник не може вносити зміни в електронні поля пропозиції та в цінову пропозицію.
  • При внесенні змін до своєї пропозиції учасник накладає потворно ЕЦП (якщо на пропозицію учасника було накладено ЕЦП).
  • Замовник не може прийняти рішення по кваліфікації (відхилити пропозицію/визначити переможною) до завершення періоду 24 годин.
  • Учасник може до закінчення періоду 24 годин завантажити нові файли/замінити існуючі в своїй пропозиції. Пропозиція вважається виправленою після проходження терміну 24 годин. І після спливу цих годин, учасник вже не матиме такої можливості. Виняток становить – оскарження  рішення замовника.

Зразок отримання запиту від замовника щодо  завантаження документів протягом 24 годин

1

 Рис. 1

1

 Рис. 2

Посилання на закупівлю щодо сформованого запиту

 1

Рис. 3

Можливість завантаження документів протягом 24 годин

1

 Рис. 4

Більше про застосування норми 24 години прочитайте тут:

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо