Календар участі у закупівлях Прозоро на майданчику Е-Тендер

Календар участі у закупівлях Прозоро на майданчику Е-Тендер

Календар закупівель. Спеціальна функція від майданчика Е-Тендер для користувачів

Для того, щоб максимально ефективно організувати свою роботу з тендерами на майданчику, використовуйте «Календар закупівель».

Що це та де знайти?

Це інструмент, який допомагає розпланувати час для роботи із закупівлями, відображаючи всі ключові події, які чекають на вас, у хронологічній послідовності.

Розділ «Календар закупівель» знаходиться в особистому кабінеті зліва на панелі меню. Щоб відкрити його, достатньо натиснути на відповідну позначку (Рис.1).

1

Рис.1

Як використовувати?

В календарі відображаються закупівлі, які ви додали до обраних («Обрані закупівлі»), або ж уже подали свої пропозиції («Мої пропозиції та тендери» та «В роботі») (Рис.2).

1

Рис.2

Щоб переглянути саме ті події, які для вас зараз найбільш пріоритетні, ви можете відсортувати їх, натиснувши на поле «Подія». А для того, щоб візуально розрізнити статуси закупівель, було легко, вони зафарбовані різними кольорами (Рис.3):

  • зеленим кольором позначений період очікування пропозицій;
  • синім – періоди уточнень, прекваліфікація, пропозиції розглянуто, оскарження;
  • червоним – період аукціону.

1

Рис.3

У вас є можливість переглядати свої плани на конкретний місяць, тиждень або день (Рис.4). Щоб перемкнути місяці, натисніть стрілочки «вправо-вліво». Вибрати сплановані справи на день або тиждень можна натиснувши на відповідні розділи. У розділі «Порядок денний» за хронологічною послідовністю відображено всі ваші події у форматі щоденника. Поточний день на календарі підсвічено жовтим кольором.

1

Рис.4

У календарі ви можете переглядати як актуальні закупівлі, так і архів тендерів, щоб не втратити важливої інформації. Вибрати потрібну категорію ви можете в полі «Актуальність» (Рис.5).

Рис.5

Якщо ви хочете переглянути деталі закупівлі – просто натисніть на потрібну подію і вам відкриється коротка інформація про цей тендер. А щоб перейти на тендер, вам потрібно просто клікнути на назву події в картці закупівлі (Рис.6).

Рис.6

Для того, щоб відфільтрувати тендери, які вас цікавлять, натисніть кнопку «Фільтрувати». Вам відкриється широкий фільтр, за допомогою якого, ви швидко знайдете потрібну закупівлю (Рис.7).

Рис.7

Плануйте свою роботу із закупівлями легко та зручно прямо в кабінеті!


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо