Календар участі у закупівлях Прозоро на майданчику Е-Тендер

Календар участі у закупівлях Прозоро на майданчику Е-Тендер

Календар закупівель. Спеціальна функція від майданчика Е-Тендер длякористувачів

Для того, щоб максимально ефективно організувати свою роботу з тендерами на майданчику, використовуйте «Календар закупівель».

Що це та де знайти?

Це інструмент, який допомагає розпланувати час для роботи із закупівлями, відображаючи всі ключові події, які чекають на вас, у хронологічній послідовності.

Розділ «Календар закупівель» знаходиться в особистому кабінеті зліва на панелі меню. Щоб відкрити його, достатньо натиснути на відповідну позначку.

1


Як використовувати?

В календарі відображаються закупівлі, які ви додали до обраних («Обрані закупівлі»), або ж уже подали свої пропозиції («Мої пропозиції та тендери»).

1


Щоб переглянути саме ті події, які для вас зараз найбільш пріоритетні, ви можете відсортувати їх, натиснувши на поле «Подія». А для того, щоб візуально розрізнити статуси закупівель, було легко, вони зафарбовані різними кольорами:

  • зеленим кольором позначений період очікування пропозицій
  • синім – періоди уточнень, прекваліфікація, пропозиції розглянуто, оскарження
  • червоним – період аукціону

1


У вас є можливість переглядати свої плани на конкретний місяць, тиждень або день. Щоб перемкнути місяці, натисніть стрілочки «вправо-вліво». Вибрати сплановані справи на день або тиждень можна натиснувши на відповідні розділи. У розділі «Порядок денний» за хронологічною послідовністю відображено всі ваші події у форматі щоденника. Поточний день на календарі підсвічено жовтим кольором.

1


У календарі ви можете переглядати як актуальні закупівлі, так і архів тендерів, щоб не втратити важливої інформації. Вибрати потрібну категорію ви можете в полі «Актуальність».

1


Якщо ви хочете переглянути деталі закупівлі – просто натисніть на потрібну подію і вам відкриється коротка інформація про цей тендер. А щоб перейти на тендер, вам потрібно просто клікнути на назву події в картці закупівлі.

1


Для того, щоб відфільтрувати тендери, які вас цікавлять, натисніть кнопку «Фільтрувати». Вам відкриється широкий фільтр, за допомогою якого, ви швидко знайдете потрібну закупівлю.

1


Плануйте свою роботу із закупівлями легко та зручно прямо в кабінеті!

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо