Кваліфікаційні вимоги для постачальників електроенергії в Prozorro Market

Кваліфікаційні вимоги для постачальників електроенергії в Prozorro Market

Кваліфікаційні вимоги

В складі заявки має бути:

 • Не менше одного договору з постачання електричної енергії. Договір повинен бути виконаний або такий, що виконується понад 2 місяці;
 • Або копія документу, що підтверджує повне виконання (або виконання протягом 2-х місяців);
 • Оформлений лист-відгук на бланку контрагента учасника за підписом керівника або уповноваженої особи, з зазначенням предмету виконаного договору.
Можуть бути і інші вимоги, щоб знати повний список таких вимог, уважно знайомтеся з деталями оголошених відборів до кожної категорії, яка вас цікавить.

Як шукати оголошені відбори

Заходимо в особистий кабінет та в розділі меню Prozorro Мarket обираємо реєстр оголошених відборів (Рис.1).

1

Рис.1

Кожен параметр у списку відображає інформацію про створений відбір, статус відбору, дату кінцевого строку подачі заявок. Відображається також важливий параметр - код класифікатора товару. Учасник може скористатися додатково фільтром пошуку по відборам (Рис. 2).

1

Рис.2

Слідкуйте, що були обрані саме реальні відбори, бо це є справжні кваліфікаційні відбори. Якщо зняти відмітку “реальні”, ви побачите тестові (навчальні), це означає що ЦЗО тестує функціонал, однак учасник може також потренуватися в реєстрації заявки на такому відборі (Рис.3).

1

Рис.3

Реєстрація заявки на кваліфікацію

Щоб подати заявку на кваліфікацію, перейдіть на сторінку відповідного відбору (Рис. 4). Відбір має бути в статусі “Період кваліфікації”.

1

Рис.4

У цьому вікні постачальник може ознайомитись з документами, які завантажили ЦЗО до відбору.  Після того як клікнути на кнопку “Створити заявку” автоматично сформується чернетка заявки (Рис. 5).

1

Рис.5

У чернетці заявки можна:

- обрати тип документу, що додається;  

- додати файл (документ).

Постачальник має можливість завантажувати наступні типи документів:

 • технічні специфікації;
 • документи, що підтверджують кваліфікацію;
 • документи, що підтверджують відповідність.

Також важливо погодитися з умовами проведення відбору, підписати заявку КЕП і опублікувати.

Зверніть увагу! Після завантаження документів, важливо перевірити їх стан експорту в ЦБД, це ж стосується і файл підпису. Якщо документи і файл підпису залишаються в стані “Очікує публікацію в ЦБД”, вам потрібно просто оновити сторінку.

Опублікувати заявку можна тільки після накладення КЕП.

Після того, як заявка буде опублікована, вона потрапить на підтвердження ЦЗО. Інформацію про подану заявку можна буде побачити в окремому блоці (Рис 6).

1

Рис.6

У відповідному блоці також можна побачити статус вашої заявки: 

 • очікується рішення;
 • допущено; 
 • відхилено.

Постачальник також може відкрити реєстр усіх заявок (вкладка “реєстр заявок” за замовчуванням є згорнутою), щоб ознайомитись з усіма заявками, що подані до даного кваліфікаційного відбору.

Важливо!

 • Заявка розглядається ЦЗО протягом 10 робочих днів.  
 • У випадку відхилення заявки, її можна подавати повторно.  
 • Кваліфікація дійсна 3 роки.

У випадку відхилення ЦЗО Вашої заявки на кваліфікацію, можна ознайомитися із причиною дискваліфікації. Для цього скачуємо протокол рішення і читаємо причину відхилення. Заявку можна подати повторно з урахуванням усунення/виправлення помилок, які були допущені при подачі попередньої заявки.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо