НАКЛАДЕННЯ ПІДПИСУ НА КОЖЕН ДОКУМЕНТ

НАКЛАДЕННЯ ПІДПИСУ НА КОЖЕН ДОКУМЕНТ

Нижче розглянемо цей процес на прикладі подання пропозиції до закупівлі «Відкриті торги». Із повною інструкцією подання пропозиції можна ознайомитись за посиланням.

Після завантаження документів до пропозиції Ви маєте можливість підписати кожен окремий документ КЕП.

Зверніть увагу! Накласти підпис на кожен документ можливо лише у стані «Чернетка».

Для цього оберіть файли (всі або декілька), за допомогою чек-боксу (галочки) та натисніть кнопку «Підписати файли КЕП» (Рис. 1).

1

Рис. 1

У вікні, що відкрилось необхідно обрати тип носія, надавача електронних довірчих послуг, особистий ключ, вказати пароль захисту ключа та натиснути «Зчитати» (Рис. 2).

1

Рис. 2

Після чого відображається інформація про підписанта та потрібно натиснути «Далі» (Рис. 3).

1

Рис. 3

Після успішного зчитування даних ключа, потрібно натиснути «Підписати» (Рис. 4).

1

Рис. 4

Якщо ви підписали чи завантажили не той документ, у стані чернетки його можна видалити, натиснувши на позначку (Рис. 5).

Рис. 5

Далі потрібно обрати тип документів та натиснути «Експортувати чернетки» та «Оновити стан експорту», після чого стан документів зміниться на «Експортовано» і відобразиться дата і час (Рис. 6,7).

1

Рис. 6

1

Рис. 7

Після експортування документів необхідно заповнити форму по статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та натиснути «Реєстрація пропозиції». Далі автоматично відкривається вікно для підпису КЕП/УЕП за допомогою якого ви накладаєте підпис на всю тендерну пропозицію.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо