Перегляд закупівлі на Прозоро

Опис процесу "Перегляд закупівлі"

Перегляд закупівлі на Прозоро

Якщо Ви знайшли потрібну закупівлю на Прозоро, натисніть на її назву, щоб розгорнути та ознайомитись із її умовами. Щоб наступного разу швидко знайти цю закупівлю, додайте її до «Обраних закупівель», натиснувши «зірочку».

На сторінці закупівлі Prozoro знаходиться вся необхідна інформація щодо предмету закупівлі, його ідентифікаційного номера, назви Замовника, бюджету закупівлі, типу процедури та її активного статусу. Також, відображені дати та терміни періоду уточнень, подачі пропозиції, проведення аукціону та подачі вимог/скарг на умови закупівлі.

1

Нижче відображений блок «Опис закупівлі», де вказаний бюджет закупівлі, мінімальний крок пониження в аукціоні та дата проведення аукціону. Тут Ви побачите і  кнопку «Подати пропозицію».

У підрозділі «Документи» відображена тендерна документація Замовника і вказана дата і час, коли вона була завантажена чи змінена в системі.

1

Якщо інформації недостатньо для формування цінової пропозиції, можна поставити запитання Замовнику. Запитання задають на етапі уточнень і до дати та часу, що вказані на сторінці запитань.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо