Подання пропозиції на участь у закупівлі

Опис процесу "Подача пропозиції на участь у закупівлі"

Подання пропозиції на участь у закупівлі

Якщо Ви знайшли потрібну закупівлю, натисніть на її назву, щоб розгорнути та ознайомитись із її умовами.

На сторінці закупівлі знаходиться вся необхідна інформація щодо предмету закупівлі, його ідентифікаційного номера, назви Замовника, бюджету закупівлі, типу процедури та її активного статусу. Також, відображені дати та терміни періоду уточнень, подачі пропозиції, проведення аукціону та подачі вимог/скарг на умови закупівлі.

Щоб наступного разу швидко знайти цю закупівлю, додайте її до «Обраних закупівель», натиснувши «зірочку».

Нижче відображений блок «Опис закупівлі», де вказаний бюджет закупівлі, мінімальний крок пониження в аукціоні та дата проведення аукціону. Тут Ви побачите й кнопку «Подати пропозицію».

У підрозділі «Документи» відображена тендерна документація Замовника і вказана дата й час, коли вона була завантажена чи змінена в системі.

Якщо інформації недостатньо для формування цінової пропозиції, можна «поставити запитання Замовнику». Запитання задають на етапі уточнень і до дати та часу, що вказані на сторінці запитань.

Для цього натисніть оберіть розділ «Питання», натисніть «Поставити питання», укажіть  тему та зміст вашого питання та натисніть «Відправити питання».

Подача пропозиції на участь у надпорговій закупівлі:

Ознайомившись з інформацією, переходимо до подачі пропозиції, натискаючи на кнопку «Подати пропозицію»

 

Для того, щоб взяти участь у закупівлі, Постачальнику потрібно:

1. Зареєструвати пропозицію 

- указати суму в полі «Ваша пропозиція», при цьому сума може дорівнювати максимальній ціні, що зазначена Замовником у закупівлі, або бути меншою на будь-яку величину. Сума не може:

● дорівнювати нулю;

● бути від’ємною;

● бути більшою за максимальну ціну;

- ввести інформацію про субпідрядника (не обов’язково);

- прикріпити документи, обираючи «Тип документа» та натиснувши кнопку «Додати файл». Завантажені документи автоматично буде додано до чернетки.

- підтвердити відмітками відсутність підстав відмови від участі та відповідність критеріям прийнятності (обов’язково).

Зверніть увагу!

На нашому майданчику доступне масове завантаження файлів, що дозволяє Вам зекономити час під час подачі пропозицій. Для цього просто виберіть потрібний Вам тип документа, у папці оберіть всі необхідні файли і додайте їх.

Якщо в заповнених полях є помилка, то система виділить поле червоною рамкою й покаже відповідне повідомлення із зазначенням внесення необхідних змін.

Після  успішної подачі пропозиції, з’явиться повідомлення «Пропозицію подано!», форма оновиться, а статус пропозиції зміниться на «Пропозиція успішна».

Кнопкою «Показати документи» Ви зможете відкрити таблицю з усіма завантаженими файлами і перевірити, чи було їх експортовано до ЦБД. Тут же Вам будуть доступні функції «Редагувати пропозицію», «Підписати пропозицію ЕЦП» або ж «Скасувати пропозицію».

Зверніть увагу!

Після реєстрації пропозиції, з’явиться повідомлення про час синхронізації з ЦБД. У списку документів до пропозиції статус документів буде «Очікує публікації на ЦБД». Важливо дочекатись, щоб усі документи було «Експортовано» і перевірити дату та час експортування, лише після того (якщо є необхідність), підписувати пропозицію ЕЦП.

3.  Підписати пропозицію ЕЦП (Електронним цифровим підписом)

Підписувати пропозицію ЕЦП потрібно у разі, якщо Замовник зазначив цей пункт у  тендерній документації до закупівлі. Механізм підписання пропозиції ЕЦП дивіться в розділі «Підписання пропозиції ЕЦП Постачальником».

Зверніть увагу! 

  • Початок прийому пропозицій позначається статусом «Очікування пропозицій» і починається в день та час, який зазначено у закупівлі.
  • Якщо закупівля була розділена на лоти, Учасник може подати одну пропозицію на один або декілька лотів одночасно.
  • Учасник може подати не більше однієї пропозиції на одну закупівлю для безлотової закупівлі та не більше однієї пропозиції на один лот для багатолотової закупівлі.
Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо