ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ НА ЗАКУПІВЛЮ "УКЛАДАННЯ РАМКОВОЇ УГОДИ" В PROZORRO

ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ НА ЗАКУПІВЛЮ "УКЛАДАННЯ РАМКОВОЇ УГОДИ" В PROZORRO

Для того, щоб подати пропозицію на участь в закупівлю «Укладання рамкової угоди», необхідно на сторінці закупівлі надати погодження «Підтверджую відповідність критеріям прийнятності, встановлених замовником в тендерній документації» та вказати суму пропозиції (Рис.1).

1

Рис. 1

Обрати «Конфіденційність», тип документа та натиснути на кнопку «Додати файл» (Рис.2).

1

Рис. 2

Документи завантажені учасником в систему будуть відображені як чернетки для експортування їх необхідно натиснути на кнопку «Експортувати чернетки» (Рис.3).

1

Рис. 3

Після чого у документів з’явиться стан, дата та час завантаження (Рис. 4).

1

Рис. 4

Після експортування документів необхідно заповнити форму по статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (Рис. 5, 6).

1

Рис. 5

1

Рис. 6

Система підсвічує червоним кольором те, що потрібно обов’язково вказати учаснику при реєстрації пропозиції по ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» (Рис. 7).

1

Рис. 7

Після заповнення всіх критеріїв натиснути на кнопку «Підписати КЕП і подати пропозицію» (Рис. 8) або підписати чернетку пропозиції, оновити стан експорту та натиснути «Реєстрація пропозиції» (Рис. 9).

Рис. 8

Рис. 9

Після чого підпис буде накладено двічі: один файл у тип «Цінова пропозиція» та один у тип «Інші». Статус пропозиції в системі буде як «Пропозиція зареєстрована», а статус підписів - «Підписано» (Рис. 10).

Рис. 10

Редагування пропозиції

Якщо статус закупівлі «Очікування пропозицій» учасник може вносити зміни до поданої пропозиції, для цього необхідно натиснути на кнопку «Редагувати» (Рис. 11).

1

Рис. 11

У разі, якщо треба замінити вже експортований документ на інший, потрібно натиснути на стрілки біля відповідного документа (Рис. 12), далі натиснути на кнопку «Завантажити» (Рис. 13). Попередній файл буде видалено, а новий - експортовано (Рис. 14).

Рис. 12

Рис. 13

Рис. 14

Після чого потрібно натиснути «Підписати пропозицію ЕЦП/КЕП» (Рис. 15).

Рис. 15

Після успішного експортування файлів підпису натисніть «Експортувати оновлену пропозицію» (Рис.16).

Рис. 16Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо