Пошук закупівель на майданчику

Як швидко шукати та знаходити державні закупівлі на електронному майданчику E-tender.UA

Пошук закупівель на майданчику

Для пошуку закупівель перейдіть до розділу «Закупівлі/Плани ProZorro».

Швидко шукати закупівлі можливо через пошук по номеру закупівлі,  через розгорнутий фільтр пошуку «Фільтрувати» та використовуючи «Шаблони пошуку».

1


Шукаючи закупівлі зі свого кабінету, Ви можете відразу додавати їх до розділу

«Обрані закупівлі» натиснувши «зірочку» біля назви закупівлі. У цьому ж розділі для Вашої зручності є можливість «Вивантажити в Excel» закупівлі, які Вас цікавлять.

1 

Розгорнутий фільтр пошуку «Фільтрувати»

Щоб звузити та конкретизувати пошук цікавих Вам закупівель, використовуйте потрібні Вам поля в параметрах пошуку.

1

Поле «Статус закупівлі»  дозволяє фільтрувати закупівлі й відслідковувати закупівлі в залежності від статусу, в якому вони перебувають згідно з типом процедур у публічних закупівлях.

Узяти участь (подати пропозицію) в закупівлі можливо лише на статусі «Очікування пропозицій».

Підготуватись та запланувати участь у закупівлі можливо на статусі «Період уточнень».

Тому для того, щоб знайти закупівлі, в яких Постачальник може прийняти участь, обирайте обидва статуси в фільтрі: «Період уточнень», «Очікування пропозицій».

Зверніть увагу!

У статусі «Очікування пропозицій» встановлена дата завершення цього етапу, тому враховуйте час не тільки на внесенні своєї цінової пропозиції, але на підготовку та завантаження до системи необхідної документації.

Поле «Тип процедури» дає можливість обрати потрібний тип процедури.

У полі «Регіон Замовника» Ви можете відфільтрувати закупівлі, створені Замовником в одному чи декількох обраних регіонах.

Для цього оберіть їх у відповідному фільтрі.

Якщо не вказувати конкретний регіон, то за замовчуванням будете отримувати закупівлі зі всієї України.

Поле «Очікувана вартість» дає можливість указати діапазон потрібної Вам вартості закупівлі «від і до».

Поля «Код ЄДРПОУ Замовника» та «Найменування Замовника» дають можливість шукати закупівлі окремих Замовників.  

Швидше та зручніше шукати по полю «Код ЄДРПОУ Замовника» . Для цього в полі введіть код/и ЄДРПОУ натисніть «+», щоб зафіксувати один чи декілька різних кодів різних Замовників.  

У полі «Найменування Замовника» вкажіть назву цікавого Вам Замовника.

Пошук по найменуванню Замовника працюватиме коректніше, якщо правильно вказувати назву Замовника, а не скорочення чи абревіатуру назви.

Поле «Узагальнена назва закупівлі» дає можливість шукати закупівлю по назві, вказаній Замовником під час її створення.  Під час пошуку через це поле, указуйте перші декілька символів слова (або корінь слова), а не прописуйте слово до кінця, щоб не пропустити цікаву Вам закупівлю. Тому що Замовником може по-різному бути вказано один і той же предмет закупівлі. Наприклад, молоко може бути під назвою молоко, молочні товари і т.д.

Поле «Код класифікатора ДК 021:2015 (CPV)  дає можливість шукати закупівлі по CPV-коду (Єдиному закупівельному словнику відповідно до якого Замовники класифікують товари, роботи та послуги). Для вибору потрібної категорії натисніть «Довідник»  та введіть перші символи назви або коду й отримаєте варіанти категорій товарів, послуг чи робіт.


Кожна категорія складається з підкатегорій, які можна розгорнути та переглянути, натиснувши на кнопку (+).

Наприклад категорія «Нафтопродукти, паливо, електроенергія та інші джерела енергії» складається з «Паливо», «Нафта, вугілля і нафтопродукти» та «Електрична, теплова, сонячна та атомна енергія».

Зверніть увагу!

Обираючи певну категорію Ви будете отримувати розсилку й по її підкатегоріям.

Поля «Дата створення закупівель», «Період створення закупівлі», «Початок та завершення прийому пропозицій» дають можливість переглядати та сортувати закупівлі по цікавих Вам періодах та датах. 

При чому в полі «Дата створення закупівель» є можливість в один клік відобразити закупівлі, створені Замовником «за сьогодні», «за вчора», «за останній тиждень», «за останній місяць».

1

Важливо! 

  • Після того як Ви обрали потрібні параметри, натисніть «Пошук».
  • Для того, щоб побачити весь список закупівель, і згорнути фільтр пошуку, натисніть «Згорнути». 
  • Для пошуку закупівель за новими параметрами натисніть «Очистити». 

«Шаблони пошуку»

Для того, щоб швидко та легко переглядати «свій ринок», особливо, якщо працюєте по декількох його сегментах, зберігайте обрані параметри у фільтрах, використовучи «Шаблони пошуку».  Для цього потрібно після обрання потрібних параметрів фільтра, та натисніть «Зберегти шаблон».

Під час збереження дайте шаблону зрозумілу Вам назву та використовуйте «шаблони пошуку» без обмежень у кількості для ефективного перегляду різних закупівель.

Для видалення певного шаблону, оберіть його зі списку та натисніть «x» (видалити шаблон).

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо