Продажі через Prozorro Market на майданчику E-Tender

Продажі через Prozorro Market на майданчику E-Tender

1. Що таке Прозорро Маркет

2. Як працює Prozorro Market

3. Структура каталогу

4. Переваги для учасників

5. Кваліфікація в е-каталоги

6. Види закупівель в маркеті

7. Тарифи для учасників

Prozorro Market, що це?

Prozorro Market — це перший та єдиний державний он-лайн магазин, що дуже схожий за принципом роботи до більшості Інтернет магазинів.  

На відміну від звичних конкурентних процедур, коли замовники самі оголошують закупівлі та формують вимоги до учасників, в електронних каталогах Прозорро Маркет все працює навпаки. Замовник сам обирає потрібний йому товар в е-каталогах. Тобто, замовнику не потрібно готувати документацію та проводити кваліфікацію, а тому такі закупівлі відбуваються швидше та простіше для обох сторін.

Як працює Prozorro Market

Учасник проходить кваліфікацію в категорії товарів, які планує продавати держзамовникам. Після проходження кваліфікації, постачальник додає інформацію про свої товари в державному магазині. Замовник може обрати цікавий йому товар та оформити замовлення в декілька кліків або ж оголосити запит цінової пропозиції для отримання кращої ціни. Щоб продавати свій товар в каталозі, учасник має пройти реєстрацію на майданчику.

1


Структура каталогу

1


Категорія товару — сукупність профілів товару, що формується ЦЗО в електронному каталозі за показниками третьої - восьмої цифр у межах одного розділу основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник CPV.

Профіль товару — сукупність характеристик товару в межах визначеної адміністратором категорії товару, яким може відповідати один або кілька товарів.

Пропозиція — сукупність технічних, якісних та кількісних характеристик товару, що надається постачальником для розміщення в електронному каталозі відповідно до вимог, визначених адміністратором у профілі товару.

Які переваги від продажів через Маркет для учасника


               


Як пройти кваліфікацію в каталоги Прозоро Маркет

Покупки в каталогах це не тендерні закупівлі, а тому замовники не формують тендерні вимоги. Але як закупівельнику бути впевненим у відповідності товару всім потрібним йому критеріям? Для цього всі постачальники перед додаванням своїх товарів мають пройти кваліфікацію.

Проводять кваліфікацію учасників та адмініструють каталоги дві державні організації: для товарів широкого вжитку це ДУ “Професійні закупівлі”, а для медичної продукції ДП “Медичні закупівлі України.” Також ці організації мають офіційний статус централізованих закупівельних організацій (ЦЗО).

1

ЦЗО формують відповідно кваліфікаційні вимоги та додають їх до оголошених відборів в категорії на електронному майданчику. Тому замовники можуть бути спокійні при виборі товарів з каталогу, адже кваліфікацію за них вже провели ЦЗО. Кваліфікація проходиться учасником в конкретну категорії один раз. Кваліфікаційна заявка подається в оголошеному відборі через електронний майданчик. 

Як подати заявку на кваліфікацію ознайомтеся в окремій інструкції.

1

Кваліфікаційні вимоги

     

Після успішно пройденої кваліфікації учасники отримують можливість додавати інформацію про свої товари в каталоги та отримувати запити цінових пропозиції від замовників.

Як проходять закупівлі в Прозорро Маркеті. Алгоритм закупівлі через Prozorro Market

1

1

  • Як обробляти прямі замовлення з каталогу прочитайте тут.
  • Як відповідати на запити ціновий пропозицій детально розказали за посиланням.


Як учасник заробляє в Prozorro Market

Кваліфікація та додавання товарів в Prozorro Market безкоштовні. Учасники оплачують тільки комісію за укладені договори. Тарифи встановлені офіційно Урядом - ПКМУ №822 від 14.09.2020 року.

1

Про порядок проведення розрахунків із майданчиком ознайомтеся окремо за посиланням.

Розпочинайте роботу в е-каталогах Prozorro вже зараз або ж замовляйте додаткову демонстрацію системи.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо