Участь в аукціоні

Опис процедури "Участь в аукціоні"

Участь в аукціоні

Електронний реверсивний аукціон (далі – аукціон) запускається автоматично, у встановлені Системою дату й час, та складається з 3-ох раундів. 

До початку аукціону кількість поданих тендерних пропозицій не розкривається. Інформація про Учасників та всі надані документи відкривається після завершення аукціону (за винятком процедури відкритих торгів із публікацією англійською мовою)

Раунд триває 2 хвилини, за які в Учасника буде можливість знизити свою попередню ставку.

Мінімальний крок пониження пропозиції Учасника між раундами встановлює Замовник під час створення закупівлі. Він може коливатись у межах 0,5% - 3% від очікуваної вартості закупівлі. 

Зверніть увагу!

Якщо жоден  Учасник не подав пропозицію, то Система автоматично відміняє аукціон.

Якщо пропозицію подав один Учасник, то в допорогових закупівлях модуль аукціону не активується, а закупівля відразу переходить на етап «Кваліфікація».

Якщо  пропозицію подав лише один Учасник, то  у відкритих торгах (понадпорогових закупівлях) закупівля автоматично відміняється й не переходить до аукціону.

Якщо закупівля багатолотова, то аукціони проводяться за кожним лотом окремо, а розкриття інформації про Учасників відбувається після завершення останнього аукціону в процедурі. Для переходу на сторінку аукціону, необхідно обрати відповідну закупівлю, натиснути «Прийняти участь в аукціоні» та підтвердити погодження з умовами аукціону.


Після переходу за посиланням, на сторінці відображатиметься відлік часу до початку аукціону.


Жоден Учасник не може бачити назв інших Учасників до моменту завершення аукціону.  Залежно від кількості, Учасників аукціону буде відображено назвами: «Учасник №1», «Учасник №2», «Учасник №3» і т.д.Ваша пропозиція буде позначена «ВИ». У Вас буде можливість зменшити власну цінову пропозицію.Перший раунд аукціону починатиме той Учасник, початкова цінова пропозиція якого найбільша, а останнім буде учасник із мінімальною ціновою пропозицією.


Система надає Учаснику можливість внести зміни до завершення відведеного йому часу чи відмінити зроблену заявку.Якщо Учасник не робив жодних дій, протягом 2-ох хвилин, Система приймає зазначену раніше ставку та передає хід наступному Учаснику.Після завершення третього раунду оголошуються результати аукціону та розкриваються назви компаній Постачальників. Етап аукціону завершується. Закупівля переходить до етапу кваліфікації переможця.


Перегляд проведення аукціонуКористувачі Системи, які не подавали пропозицій, а також Замовник конкретної закупівлі, можуть слідкувати за перебігом закупівлі, перейшовши за посиланням, яке розміщене на сторінці відповідної закупівлі «Подивитись проведення аукціону»    


При цьому, у режимі перегляду на сторінці аукціону буде вказано «Ви спостерігач і не можете зробити ставки» 


Зверніть увагу!

Якщо Ви маєте намір узяти участь в аукціоні, але опинилися в режимі перегляду, поверніться повторно на сторінку закупівлі, перейдіть у вкладку «Пропозиції» та оберіть кнопку/посилання «Прийняти участь в аукціоні».

 


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо