Участь в аукціоні prozorro

Опис процедури "Участь в аукціоні" в системі прозоро

Участь в аукціоні prozorro

Електронний реверсивний аукціон prozoro (далі – аукціон) запускається автоматично, у встановлені Системою дату й час, та складається з 3-ох раундів. 

До початку аукціону кількість поданих тендерних пропозицій не розкривається. Інформація про Учасників та всі надані документи відкривається після завершення аукціону (за винятком процедури відкритих торгів із публікацією англійською мовою)

Раунд триває 2 хвилини, за які в Учасника буде можливість знизити свою попередню ставку.

Мінімальний крок пониження пропозиції Учасника між раундами встановлює Замовник під час створення закупівлі. Він може коливатись у межах 0,5% - 3% від очікуваної вартості закупівлі. 

Зверніть увагу!

Якщо жоден  Учасник не подав пропозицію, то Система автоматично відміняє аукціон.

Якщо пропозицію подав один Учасник, то в допорогових закупівлях модуль аукціону не активується, а закупівля відразу переходить на етап «Кваліфікація».

Якщо  пропозицію подав лише один Учасник, то  у відкритих торгах (понадпорогових закупівлях) закупівля автоматично відміняється й не переходить до аукціону.

Якщо закупка багатолотова, то аукціони проводяться за кожним лотом окремо, а розкриття інформації про Учасників відбувається після завершення останнього аукціону в процедурі. Для переходу на сторінку аукціону, необхідно обрати відповідну закупівлю, натиснути «Прийняти участь в аукціоні» та підтвердити погодження з умовами аукціону.

1


Після переходу за посиланням, на сторінці відображатиметься відлік часу до початку аукціону.

1


Жоден Учасник не може бачити назв інших Учасників до моменту завершення аукціону.  Залежно від кількості, Учасників аукціону буде відображено назвами: «Учасник №1», «Учасник №2», «Учасник №3» і т.д.Ваша пропозиція буде позначена «ВИ». У Вас буде можливість зменшити власну цінову пропозицію.Перший раунд аукціону починатиме той Учасник, початкова цінова пропозиція якого найбільша, а останнім буде учасник із мінімальною ціновою пропозицією.

1


Система надає Учаснику можливість внести зміни до завершення відведеного йому часу чи відмінити зроблену заявку.Якщо Учасник не робив жодних дій, протягом 2-ох хвилин, Система приймає зазначену раніше ставку та передає хід наступному Учаснику.Після завершення третього раунду оголошуються результати аукціону та розкриваються назви компаній Постачальників. Етап аукціону завершується. Закупівля переходить до етапу кваліфікації переможця.

1


Перегляд проведення аукціонуКористувачі Системи, які не подавали пропозицій, а також Замовник конкретної закупівлі, можуть слідкувати за перебігом закупівлі, перейшовши за посиланням, яке розміщене на сторінці відповідної закупівлі «Подивитись проведення аукціону»    

1


При цьому, у режимі перегляду на сторінці аукціону буде вказано «Ви спостерігач і не можете зробити ставки» 

1


Зверніть увагу!

Якщо Ви маєте намір узяти участь в аукціоні, але опинилися в режимі перегляду, поверніться повторно на сторінку закупівлі, перейдіть у вкладку «Пропозиції» та оберіть кнопку/посилання «Прийняти участь в аукціоні».

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо