Відкриті торги

Детальна інформація про процедуру відкритих торгів

Відкриті торги

Згідно з частиною 4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»,  відкриті торги з публікацією на англійській мові або так звані «європейські торги» застосовуються до закупівель, очікувана вартість яких перевищує суму:

  • для товарів і послуг - 133 тисячам євро;
  • для робіт - 5150 тисячам євро.

Процедура «європейських торгів» відрізняється від звичайних відкритих торгів насамперед наявністю етапу прекваліфікації, на якому Замовник розглядає тендерні пропозиції Учасників. Терміни деяких періодів відкритих торгів з публікацією на англійській мові теж різняться.  

                                                                                             1                                           

Періоди уточнень та подачі пропозицій у таких закупівлях починаються в один день, як і у відкритих торгах, однак тривалість періоду подачі пропозицій не може бути меншою, ніж 30 календарних днів, а періоду уточнень відповідно, не менше, ніж 20 днів.

Що таке «етап прекваліфікації»?

Прекваліфікація – це етап, на якому Замовник проводить оцінку відповідності Учасників тим вимогам, які були опубліковані ним у тендерній документації. Етап прекваліфікації наступає одразу після закінчення терміну подачі тендерних пропозицій.

Система самостійно розкриває ту частину тендерної пропозиції, яка була віднесена Учасником до документів, що підтверджують відповідність кваліфікації та технічні специфікації безпосередньо предмета закупівлі.

Етап прекваліфікації не може тривати більше, ніж 20 днів. А скарги на рішення Замовника можна подавати впродовж 5 днів після того, як на веб-порталі Уповноваженого органу було опубліковано протокол розгляду тендерних пропозицій.

Процедура подачі пропозиції на відкриті торги з публікацією на англійській мові

 

Крок 1. Знайдіть необхідну Вам закупівлю.

1

Крок 2. Натисніть кнопку «Подати пропозицію».

1

Крок 3. Вкажіть ціну, із якою готові вийти на аукціон.

1

Крок 4. Приступіть до додавання тендерної документації.

Важливо знати!

У Вас є можливість у складі тендерної пропозиції додати конфіденційні документи, які будуть відкриті лише Замовнику, обґрунтувавши таку необхідність. Водночас, у ч. 2 ст. 27 вказано, що конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 ЗУ «Про публічні закупівлі».

1

Крок 5. Зареєструйте пропозицію та дочекавшись експортування всіх файлів до ЦБД підпишіть пропозицію ЕЦП.

1

1

Зверніть увагу!
Під час подачі документів на закупівлю такого типу важливо віднести свої документи до правильного типу, адже, якщо цінова пропозиція або кошторис Учасника відкриється Замовнику до моменту закінчення акціону, такий Учасник буде дискваліфікований від участі в торгах.
Біля кожного типу документа прописано, на якому етапі (до або після аукціону) документи будуть розкритими.

1

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо