Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

Покрокова інструкція для представників бізнесу про участь в торгах по закупівлях енергоресурсів на нашому електронному майданчику e-tender.ua

Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

Зміст

1.Подання пропозицій.

2.Прекваліфікація.

3.Аукціон.

4.Кваліфікація переможця.

5.Укладення договору.


1. Подання пропозицій

Для того щоб подати пропозицію у відкриті торги для закупівлі енергосервісу, Учаснику необхідно ознайомитись з вимогами Замовника в блоці «Деталі закупівлі» (Рис.1).

Рис.1

У період уточнень в  Учасника є можливість поставити питання Замовнику, для цього необхідно зайти в блок «Питання» та натиснути на кнопку «Поставити запитання» (Рис.2).

1

Рис.2

Після чого, буде відкрита форма для заповнення, заповнивши всі поля необхідно натиснути «Відправити питання» (Рис.3).

1

Рис.3

Для того щоб подати пропозицію, Учаснику необхідно спуститись вниз до блоку «Пропозиції», поставити чек-бокс «Підтверджую відповідність критеріям прийнятності, встановлених замовником в тендерній документації та заповнити форму (Рис.4).

Рис.4

Для завантаження документів необхідно обрати «Конфіденційність», тип документа та натиснути на кнопку «Додати файл» (Рис. 5).
Увага! Для документів, що мають розкриватись після аукціону, необхідно вибрати відповідний тип, наприклад «Цінова пропозиція» або «Кошторис (розрахунок вартості)».

1

Рис.5

Після додавання документів автоматично створюється «чернетка пропозиції» (Рис. 6).

Рис.6

Документ, що знаходиться в статусі «Чернетка» можливо видалити, для цього необхідно натиснути  

Для експортування документів необхідно натиснути на кнопку «Експортувати чернетки» (Рис.7).

1

Рис.7

Після чого у документів з’явиться стан, дата та час завантаження (Рис.8).

1

Рис.8

Після експортування документів необхідно заповнити форму по статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (Рис.9).

Рис.9

Після заповнення всіх критеріїв натиснути на кнопку «Підписати пропозицію ЕЦП/КЕП» (Рис.10).

Рис.10

Далі автоматично відкривається вікно для підпису пропозиції КЕП/УЕП. Необхідно обрати тип носія, надавача електронних довірчих послуг, особистий ключ натиснути «Зчитати» (Рис.11).

Рис.11

Після чого відображається інформація про підписанта та потрібно натиснути «Далі» (Рис.12).

Рис.12

Після успішного зчитування даних ключа, потрібно натиснути «Підписати» (Рис. 13).

Рис.13

Для експортування файлу підпису до ЦБД Prozorro натисніть «Оновити стан експорту», після чого «Реєстрація пропозиції (Рис.14).

1

1

Рис.14

Статус пропозиції в системі буде «Пропозиція зареєстрована», а статус підписів типу «Цінова пропозиція» та «Інші» - «Підписано» (Рис.15).

Рис.15


2. Прекваліфікація

Після завершення періоду подачі пропозицій, автоматично розкривається інформація про показники ефективності енергосервісного договору або приведені показники ефективності енергосервісного договору у порядку від найнижчого до найвищого без зазначення найменувань учасників (Рис. 16).

1

Рис.16

Замовник розглядає подані документи учасників та допускає/не допускає учасників до аукціону (Рис.17).

1

Рис.17


3. Аукціон

Аукціон в процедурі енергосервісу відбувається на підвищення. Учасники підвищують показник ефективності енергосервісного договору не менш, ніж на один мінімальний крок від свого попереднього значення шляхом зміни пропонованого строку енергосервісного договору та/або Фіксованого відсотку щорічних платежів на користь Учасника.

Стартовим визначається найнижчий показник ефективності енергосервісного договору серед учасників. По завершенню аукціону оприлюднюється інформація про пропозиції учасників.

4. Кваліфікація учасника

Визначення переможця відбувається по значенню Показника ефективності енергосервісного договору від вищого до нижчого (Рис. 18).

Рис.18


5. Укладення договору

Після визначення переможцем учасника договір між учасником та замовником укладається не раніше 10 робочих днів, але не пізніше 60 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо