Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»

Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»

Переходимо одразу на сайт або клікаємо в блоці інформації про тендер. Послуга доступна безкоштовно, а сам ресурс працює в режимі 24/7 (Рис.1).

Рис.1

Зверніть увагу! Зазвичай витяг формується за пару хвилин, але бувають затримки, тому краще замовляти за декілька днів (Рис.2).

Рис.2

Після цього відкриється сторінка входу, на якій потрібно обрати спосіб ідентифікації: «Електронний підпис», «Bank ID НБУ» або «Дія.Підпис».

На прикладі представлено два способи: за допомогою удосконаленого електронного підпису, виданого АЦСК АТ КБ «ПРИВАТБАНК», та за допомогою кваліфікованого електронного підпису, виданого АЦСК ДП «ДІЯ» (Рис.3).

Рис.3


Як замовити витяг через опцію «Електронний підпис»

Обираємо тип ключа «Файловий», «Токен», «Хмарний» або «ID-картка». Потім обираємо із випадаючого переліку вашого кваліфікованого надавача електронних послуг, тип носія ключа і вказуєте пароль, потім клікаємо на «Продовжити» (Рис.4).

Рис.4

Після цього нас ресурс перенаправляє на сторінку перевірки даних. Тут ми надаємо згоду на передачу та обробку персональних даних, відмічаючи про це в чек-боксі (галочка). А потім знову клікаємо на «Продовжити» (Рис.5).

Рис.5

Потім ми потрапляємо на сторінку, де потрібно заповнити сам запит на одержання витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості». Для цього заповнюємо дані в полях: «Місто/смт/село народження», «Район області народження(за наявності)». За необхідності відмітьте, чи була зміна прізвища, ім'я або по батькові.

В наступному полі виберіть мету запиту — тут вказуємо «Оформлення участі у процедурі публічної закупівлі/спрощеної закупівлі».

Зазначте «Тип витягу» повний або скорочений. Як правило користувачі замовляють повну версію витяга.

Наостанок треба ще заповнити два поля: «Телефон» та «Електронна адреса». По завершенню клікайте на «Надіслати запит» (Рис.6).

Рис.6

На екрані з’явиться вікно «Дякуємо за Ваш запит», де можна завантажити файл підпису та витяг. Рекомендуємо завантажувати файл з витягом та підписом (Рис.7).

Рис.7

Власне, сам витяг виглядає наступним чином (Рис.8).

Рис.8

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо