Як обробляти пряме замовлення в Прозоро маркет

Як обробляти пряме замовлення в Прозоро маркет

Замовники можуть здійснювати закупівлі в Prozoro Market напряму, обравши потрібний товар з каталогу або оголосити запит цінової пропозиції.

В даній інструкцій йтиме мова про те, як учаснику опрацювати прямого замовлення з каталогу, що надійшло йому від замовника.

Нагадуємо схематично, як проходить процес такої закупівлі.


Про те, що замовник бажає купити обрав товар постачальника, майданчик сповістить повідомленням на електронну пошту та в розділі “Мої повідомлення” особистого кабінету (Рис.1).

1

Рис.1

Прогорніть сторінку для того, щоб ознайомитися із деталями повідомлення та перейдіть за посиланням на тендер, як це вказано нижче (Рис.2).

Рис.2

Перейшовши за посиланням, ви бачите інформацію про замовлення: найменування товару, його кількість, місце та дату доставки. 

Все що потрібно учаснику - це зв’язатися із замовником впродовж 2-х робочих днів та домовитися про укладання договору. Контактні дані замовника розміщені на сторінці деталей замовлення (Рис.3).

Рис.3

Підписаний та відсканований договір замовник самостійно завантажить в систему.

Про те, що постачальнику надійшло замовлення на його товар, також буде відомо через роботу в закладці “Мої замовлення”. Тут відображається реєстр з історією по всіх замовленнях учасника (Рис. 4).

1

Рис.4


Як опрацьовувати запити цінових пропозицій читайте в цій інструкції. 

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо