Допорогові закупівлі.

Процес допорогової закупівлі

Допорогові закупівлі.

Допорогові закупівлі регулюються  «Порядком здійснення допорогових закупівель» затвердженого Наказом N 35 ДП «Зовнішторгвидав України» вiд 13.04.2016.

Під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватись принципів, які визначені Законом України «Про публічні закупівлі».

Крім цього, зверніть увагу, що строки в допорогових закупівлях різні для закупівель з очікуваною вартістю:

  • Від 3 тис. грн.  до 50 тис. грн;
  • Від 50 тис. грн.  до 200 тис. грн. (1 млн.  грн.  для Замовників, що діють в окремих сферах господарювання).


Проходження процесу допорогової закупівлі:

1


Період уточнень - це строк, протягом якого, учасники можуть ставити запитання замовнику що стосуються закупівлі та отримувати відповіді. Перебіг періоду уточнень розпочинається після оголошення процедури закупівлі.

Період уточнень становить не менше 3 робочих днів (не менше 1 робочого  дня при очікуваній вартості закупівлі  від 3 тис грн.  до  50 тис. грн) .

Період подачі пропозицій – строк, коли учасники можуть завантажувати свої пропозиції в систему.

Строки для подачі пропозицій становлять не менше 2 робочих  днів (не менше 1 робочого дня при очікуваній вартості закупівлі  до  50 тис. грн). На цьому етапі учасники, що подали свої пропозиції можуть їх корегувати, відкликати.

Якщо на цьому етапі не було подано жодної пропозиції від учасників, то закупівля, після закінчення строку подання пропозицій, автоматично отримує статус «Не відбулася».

 Якщо ж пропозицію було подано  від одного учасника то,  після закінчення цього періоду,  закупівля переходить відразу в статус «Кваліфікація».

Аукціон.

Після завершення періоду подання пропозицій, система планує дату та час аукціону. Мета аукціону – досягнення найменшої цінової пропозиції. Аукціон відбувається в три раунди ( етапи). Протягом аукціону Учасники можуть зменшувати вартість своєї цінової пропозиції в кожному раунді не менше ніж на крок, який був вказаний в оголошенні Після закінчення аукціону відкривається інформація про учасників та надається доступ до наданих ними документів для проведення кваліфікації.

Кваліфікація – термін, протягом якого, замовник перевіряє пропозиції на відповідність тендерній документації та визначає переможця торгів. Система пропонує замовнику найнижчу цінову пропозицію для перевірки. Якщо пропозиція відповідає умовам закупівлі, то замовник акцептує цю пропозицію і визначає учасника переможцем. Замовник дискваліфікує учасника і переходить  до розгляду пропозиції наступного учасника виключно  за наявності наступних підстав:

  • пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;
  • Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору про закупівлю.

Укладання договору.

З учасником що переміг у закупівлі замовник укладає договір про закупівлю.

Договір за результатами проведення Закупівлі підписується між Замовником та Переможцем поза Системою згідно чинного законодавства не раніше ніж через 2 робочих дні після оприлюднення рішення про Переможця Закупівлі.

Договір між Замовником та Переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні.

Договір розміщується в Системі Замовником протягом 2 робочих днів з дня його укладання та перебуває у вільному доступі для перегляду Користувачами Системи.

Процедура допорогової закупівлі вважається закінченою з моменту завантаження в систему підписаного договору про закупівлю. У цьому разі система переводить закупівлю у статус «Завершена».

Замовник зобов’язаний завершити закупівлю шляхом підписання договору або відміни закупівлі, протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій.


Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо