Оголошення тендеру

Читайте, як оголосити тендер в системі.

Оголошення тендеру

Після створення Чернетки заявки на закупівлю Ініціатор відправляє її на опрацювання працівнику ТВ. Працівник тендерного відділу бере її в роботу, опрацьовує, та відправляє на погодження в систему електронного документообігу. За необхідності або одразу відправляє на опрацювання працівнику СБ, якщо погодження не потрібне за сценарієм.

Після погодження чернетки та опрацювання її працівником СБ (статус «Опрацьована СБ») або коли закінчиться час на опрацювання працівником СБ (статус «Не опрацьована СБ»), працівниик ТВ може продовжити роботу з тендером та оголосити його в системі.

Для цього Працівник тендерного відділу  відкриває закупівлю в меню

1

в реєстрі у статусі Опрацьована СБ або не опрацьована СБ та бере закупівлю в роботу, натискаючи кнопку «Взяти в роботу».

Увага! Якщо працівник тендерного відділу натиснув кнопку, але з якихось причин не опублікував її, цю закупівлю можна буде знайти в меню, в реєстрі в статусі 

Слід відкрити обрану закупівлю та на формі публікації закупівлі обрати тип процедури

1

Розглянемо заповнення полів форми публікації закупівлі на прикладі типу процедури Аукціон. Працівник ТВ має заповнити відомості в полях та зазначити необхідні дати та час етапів Аукціону, якщо був обраний цей тип процедури.

  • Завершення прийому запитань - момент публікації процедури є датою початку періоду уточнення, а закінчення періоду уточнення, дата та час початку/закінчення прийому пропозиції встановлюється Працівником ТВ.
  • Завершення прийому пропозицій;
  • Початок аукціону;
  • Завершення аукціону;
  • Тривалість раунду;
  • Крок аукціону за замовчуванням 2% з можливістю внести зміни;
  • Вказати ознакуза необхідності;
  • Кінцевий термін уточнення специфікації, доступний якщо відмічено чек-бокс
  • Якщо необхідно уточнити додаткову інформацію, яка стосується закупівлі слід перейти на закладку , де відображена вся необхідна інформація для довідки.

1

  • Натиснути кнопку оголошення закупівлі в системі 

Для того, щоб перевірити успішність опублікованої закупівлі, потрібно на сторінці власного профілю обрати вкладку. В обраній вкладці система відображає всі створені закупівлі.

1

Також опублікована закупівля буде відображена на головній сторінці тендерної системи в списку закупівель і потенційні Учасники зможуть переглянути закупівлю та подати свої пропозиції.

1

При відкритих торгах системою автоматично будуть розіслані запрошення всім постачальникам з підпискою по класифікатору,  а при закритих торгах - будуть розіслані персональні запрошення Учасникам. Запрошення на участь в закритих торгах будуть відображені в системі в меню

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо